Bilgisayar çöktü sanırım nasıl düzeltecem ?

Erişemiyorsanız silinmiştir başka bir alternatifi yok.İşletim sisteminiz nedir ?

Aslan ustam bu sorunu çözmeden seni bırakmaz.:p

Bilgisayarı açtığında gelen menuler bios ayarlarınla oynanmış gibi gözüküyor. Biosa girip sıfırlayıp kaydedip tekrar bilgisayarı açmayı deneyim. Ben de buna benzer bir şey olmuştu biosu sıfırlamıştım düzeldi.

En başında format gerek diye söylemiştim. Beni dinleseydin şimdiye o pc ile girerdin bu foruma :)

Hocam sizin dediğiniz yöntem format'ı pc ye göre değişir ama 20 dk civarı.Programlar, ıvır zıvır derken 1 saati buluyor(tam donanımlı bir şekilde atarsan tabi).Dediğim yöntem dosyaları onarıp işi bitiriyorsun 20 dk felan sürer en fazla.Tabi içindeki verilerinizde silinmeden hallolmuş olur.Arkadaş zaten anladığım kadarı ile formata hakim değil.Bu işlemi yaptırmak daha kolay ve basit.

Aslan ustam haklı. Programlarla birlikte 1 saati bulur.

@aslan93 tabiki sizin fikriniz de doğru. Ama ben kesin çözümü söyledim arkadaşa. Zaten recovery bölümüne ulaşılamıyor anlaşılan. Çare format gibi gözüküyor :)

Recovery olmasa bile taklan format cd'si de onarım yapacaktır.Benim açıkcası sistemim bu şekilde.Önce çözmeye çalışırım olmaz ise formata başvururum.Sizin dediğinizde doğru lakin arkadaş format işinden pek anlamıyor gibi gözüküyor =)

Forum istatistikleri

Konular
128,493
Kullanıcılar
450,476
Son üye
brksn

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri