BEN DESİ DİYORUM BAŞKADA BİŞEY DEMİYORUM

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

kyoto1907

Üye
uzun zamandır uygun fiyata ev için alarm arıyordum desi bayilerinden fiyat aldım ama hep uçuk fiyatlar çektiler.bende internette bi araştırma yapıp daha ucuzunu satan varmı diye bakındım biraz.sonunda bir site buldum piyasayla karşılaştırınca epey uygun fiyata veriyorlar ben bir adet hs 103 kablosuz ev alarmı bir adette kablosuz darbe dedektörü aldım bence bunlar benim sorunumu çözer.hs 103 paketinin içinde kapının açılması anında devreye giren manyetik kontaktör var yani şu bildiğimiz dandik çin malı cuv cuv ların daha profu.darbe dedektörüde hassasiyet ayarlı bence en fazla işe yarayacak olan bu dedektör hırsız daha kapıyı açmaya çalışırken yaptığı sarsıntıdan alarm çalmaya başlıyacak.eğer anahtar gibi bir cisimle kapıyı kolayca açacak olursada manyetik cuv cuv devreye girecek ilerde birde harekete duyarlısını alcam bunun onuda korüdora yerleştirdimmi yangın merdiveni vs. den dahi girmiş olsa hırsız korüdora ayak bastığı an hapı yutmuş olucak.ben 2 haftadır araştırıyorum bence en iyi çözüm desi hs 103 birde darbe dedektörü bilginize.hee desiyi uygun aldığım site dedeoğlu elektronik.siz yinede daha ucuzunu bulurum derseniz buyrun araştırın.dedeoğlunda bir abimiz var 2 defa telefonla konuştum ama bence şahane bir insan adı ali abi.benim adımda bülent ali abiye ulaşırda alarm almak isterseniz bi adımı çıtlatın belki hatırlarda iyibir indirim yapar.BENDEN BU KADAR.

sen bi fiyat ver o zaman bakalım ne vericen

sayın üyeler bu bölüm ikinci el satışların olduğu bölüm değildir, ayrıca ikinci el bölümü olsa bile bölümde ciddi olmayan bir şekilde pazarlık yapmak hoş olmamaktadır. konu kapatılmıştır...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,179
Kullanıcılar
449,945
Son üye
kerim2756

Yeni konular

Geri