evime desi alarm aldım tavsiye ederim

kyoto1907

Üye
uzun zamandır uygun fiyata ev için alarm arıyordum desi bayilerinden fiyat aldım ama hep uçuk fiyatlar çektiler.bende internette bi araştırma yapıp daha ucuzunu satan varmı diye bakındım biraz.sonunda bir site buldum piyasayla karşılaştırınca epey uygun fiyata veriyorlar ben bir adet hs 103 kablosuz ev alarmı bir adette kablosuz darbe dedektörü aldım bence bunlar benim sorunumu çözer.hs 103 paketinin içinde kapının açılması anında devreye giren manyetik kontaktör var yani şu bildiğimiz dandik çin malı cuv cuv ların daha profu.darbe dedektörüde hassasiyet ayarlı bence en fazla işe yarayacak olan bu dedektör hırsız daha kapıyı açmaya çalışırken yaptığı sarsıntıdan alarm çalmaya başlıyacak.eğer anahtar gibi bir cisimle kapıyı kolayca açacak olursada manyetik cuv cuv devreye girecek ilerde birde harekete duyarlısını alcam bunun onuda korüdora yerleştirdimmi yangın merdiveni vs. den dahi girmiş olsa hırsız korüdora ayak bastığı an hapı yutmuş olucak.ben 2 haftadır araştırıyorum bence en iyi çözüm desi hs 103 birde darbe dedektörü bilginize.hee desiyi uygun aldığım site dedeoğlu elektronik.siz yinede daha ucuzunu bulurum derseniz buyrun araştırın.dedeoğlunda bir abimiz var 2 defa telefonla konuştum ama bence şahane bir insan adı ali abi.benim adımda bülent ali abiye ulaşırda alarm almak isterseniz bi adımı çıtlatın belki hatırlarda iyibir indirim yapar.BENDEN BU KADAR.

ben kablolu kablosuz takıyorum abi uzmanıyım bu işin alarm izleme 1 yıllık ücretsiz olarak hersey dahil 2 yıl garantili profesyonel alarm sistemi (markası dsc piyasanın en iyisi diyebilirim) 350tl + kdv profesyonel cözüm istersen ulasabilirsin
unutma fiyatın içinde hersey dahil montaj kurulum eğitim tüm malzeme + 1 adet hareket sensörü + 1 yıllık ahm izleme dahildir.

ilgilenenler ulasabilir saygılarımı sunuyorum

Ben size kendi kurmuş olduğumuz alarm sistemi hakkında bilgi vereyim. Değerlendirmeyi siz ve bütün okuyan arkadaşlar yapsın.
Önceki yazımda da belirttiğim gibi Paradox,Crow,Dsc markaları şu anda Türkiye’de kullanılan rüştünü ispatlamış ürünlerdir. Alarm sistemlerinde İsrail firmaları bir numaradır. Bu ürünlerinde temeline baktığınızda Kanada gibi gözüksede köken İsrail’dir. Ürünler arasında Mercedes ve bmw arasında ne fark varsa bu ürünler arasında o kadar fark vardır. Ben kendi adıma Paradox kullanıyorum bu bir tercih meselesidir.

2 adet Pırh ( Hayvan Algılamayan Hareket Dedektör)’ lı ,şifreli ,harici sirenli bir sistemi 400$’a kuruyoruz. Ödemesi şu anki kampanyada %30 peşin gerisi vade farksız kredi kartına 6 taksit.
Bu sistemde alarm geldiğinde sizi vereceğiniz 4 adet telefon numarasından sırayla arar. Sesli mesajı dinletir. Bu ürün 2 yıl yerinde garantili ve anahtar teslim fiyatıdır. Gece yatarken de evimizde alarmı rahatça kurabiliriz. Siz evin içinde dolaşırken o dışarıdan girişlere karşı sizi koruyacaktır.

Sisteme yangın ,duman ,su baskını, titreşim, darbe dedektörü ilave edilebilir opsiyoneldir.

Eğer otomatik aranma yerine benim vaktim yok beni aramasınlar bir alarm merkezine bağlı olarak alarm sistemi çalışsın diyorsanız. Yıllık ödeyeceğiniz rakam ekstra 150$’dır. Her yıl sizden tahsil edilir.Ama kurulum ve ürün ücretini sadece bir kez ödersiniz. Açık söyleyim bu sistem alarm firmasının işine gelir.

Yani ürünü kurdurmak + 2 yıl yerinde garanti =400$
Alarm merkezine bağlı olmak yıllık= 150$

İlk yıldan sonra sadece yıllık 150 $ ödersiniz ve alarm sistemide sizin malınızdır.

Alarm merkezi yerine otomatik sesli aramayı tercih ederseniz. Sadece bir kereye mahsus 400$ ödersiniz ve ürün sizin malınızdır ve 2 yıl yerinde garantilidir.

Umarım açıklayıcı olmuştur. Daha detaylı bilgi isteyen ve elektronik güvenlik alanında danışma almak isteyen arkadaşları www.novasist.com daki telefon numaramızdan aydınlatabilirim.

Saygılarımla

DESİ alarm 1. numara gerçekten çünkü türk malı yedek parça garantisi ve geniş servis agıyla hizmet veriyor.' Multi Güvenlik Sistemleri ' olarak biz desi alarmmı seçtik ve müşterilerimize DESİ alarm satıyoruz.. Müşterimizin bizim formmumuzdaki yazıdan alttıntı..
^^^^^^^^^Arkadaşımın tavsiyesi üzerine Desi alarm taktırmaya karar verdim cok arastırdım gerek türk malı olması gerekse fiyatları uygun olması ve alarm sisteminin ömür boyu benim olması hoşuma gitti çünkü senelerce ücret ödemek istemem . diger firmalarda günde 1 dolar diyorlar 360$ + kdv = 424 $ en az 2 senelik üyelik yaptırıyorsunuz buda 848 $ yapıyor ayrıca sayfalarca sözleşme imzalıyoruz; taahhüt cazaları var; kurulum aktivasyon ücreti alınıyor telefonunuza ek ücretler yansıyor bunları hep alarm şirketlerinin uyarması ve gelen teknisyen arkadasların anlatmasıyla ögrendim uzun lafın kısası türk malı olması ve kalitesiyle DESİ diyorum .. ^^^^^^ arkadaşlar multigüvenliksistemeri olarak kesintisiz ve güler yüzlü teknisyenlerimizle 7/24 hizmetinizdeyiz...Ayrıntılı bilgi almak için gerek buradan msj atabilirsiniz gerekse multiguvenliksistemleri.com sitemizdeki telefonlardan detaylı bilgi alabilirsiniz. Aklınıza gelen bütün soruları yanıtlamak için biz hazırız..

Moral bozmak gibi olmasın ama profesyonel alarm panellerinin yanında desi çocuk oyuncağı gibi kalıyor. Ayrıca forumda ticari ilan vermek yasak diye biliyorum. Reklam yapmaya niyetiniz varsa foruma reklam verin de emeği geçenler ekmek yesin...

Ben de Paradox diyorum, Hem profesyonel hem de montaj ve kullanımı kolay teknik desteğide yeterli ve güzel , çok kullandım hiç sıkıntı yaşamadım..

uzun zamandır uygun fiyata ev için alarm arıyordum desi bayilerinden fiyat aldım ama hep uçuk fiyatlar çektiler.bende internette bi araştırma yapıp daha ucuzunu satan varmı diye bakındım biraz.sonunda bir site buldum piyasayla karşılaştırınca epey uygun fiyata veriyorlar ben bir adet hs 103 kablosuz ev alarmı bir adette kablosuz darbe dedektörü aldım bence bunlar benim sorunumu çözer.hs 103 paketinin içinde kapının açılması anında devreye giren manyetik kontaktör var yani şu bildiğimiz dandik çin malı cuv cuv ların daha profu.darbe dedektörüde hassasiyet ayarlı bence en fazla işe yarayacak olan bu dedektör hırsız daha kapıyı açmaya çalışırken yaptığı sarsıntıdan alarm çalmaya başlıyacak.eğer anahtar gibi bir cisimle kapıyı kolayca açacak olursada manyetik cuv cuv devreye girecek ilerde birde harekete duyarlısını alcam bunun onuda korüdora yerleştirdimmi yangın merdiveni vs. den dahi girmiş olsa hırsız korüdora ayak bastığı an hapı yutmuş olucak.ben 2 haftadır araştırıyorum bence en iyi çözüm desi hs 103 birde darbe dedektörü bilginize.hee desiyi uygun aldığım site dedeoğlu elektronik.siz yinede daha ucuzunu bulurum derseniz buyrun araştırın.dedeoğlunda bir abimiz var 2 defa telefonla konuştum ama bence şahane bir insan adı ali abi.benim adımda bülent ali abiye ulaşırda alarm almak isterseniz bi adımı çıtlatın belki hatırlarda iyibir indirim yapar.BENDEN BU KADAR.
dogru seçim yapmışsın suanda hem türk malı garantili en az yanlış alarm veren sistem ayrıca uzun ömürlü fiyatlarıda şuanda 129 tl den başlıyor üstelik bu fiyat taksit fiyatı degil alarm tamamen sizin ... ! ' multi güvenlik sistemleri ' web sayfamızdan ürünlerin özelliklerini inceleyebilirsiniz....

abi en kalitelisi abinin dediği gibi israil malları yalnız ben israil malını tercih etmiyorum...

Forum istatistikleri

Konular
128,119
Kullanıcılar
449,824
Son üye
Lecterer

Yeni konular

Geri