Baymak Baxi ECO 3 240 Fi Kombi Arızası

açıklama için teşekkür ederim. sanrıım sölylediklerinizden sonra tek yapılcak şey servis çağırmak :)

İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
Bilmediğin işi bırak ustası yapsın. Demişler Büyükler

:)

Arkadaşlar Kombi basit bir sistem değildir. İşin ucunda gaz, elektrik ve su var. Bu hem kendimize hemde sevdiklerimize ciddi zararlar verebilir. ALLAH muhafaza. Lütfen ciddi arızaları tamir etmeye çalışmayalım. Forumda sizlere gerekli tavsiyeleri vermeye çalışan arkadaşları iyi dinleyin. Eğer gözünüze büyük iş geliyorsa hiç bulaşmayın.

Saygılar

Arkadaşlar selam benim kombimin ısıtmayla ilgili problemi yok. sıcak su kullanmak istediğimde musluktan soğuk su geliyor, kombi üzerindeki sıcaklık yüksek görünüyor devamlı su kullanmak istediğimde kombi ateşleme yapmıyor. Anladığım kadarıyla kombi suyun sıcak olduğunu algıladığı için kombiyi yakmıyor bu nedenlede sıcak su alamıyorum. Sorun tam olarak hangi parçada olabilir ? Çözümü nedir? Kendi başıma bu sorunu çözebilirmiyim? Bilen arkadaşlardan yardım bekliyorum

Arkadaşlar selam benim kombimin ısıtmayla ilgili problemi yok. sıcak su kullanmak istediğimde musluktan soğuk su geliyor, kombi üzerindeki sıcaklık yüksek görünüyor devamlı su kullanmak istediğimde kombi ateşleme yapmıyor. Anladığım kadarıyla kombi suyun sıcak olduğunu algıladığı için kombiyi yakmıyor bu nedenlede sıcak su alamıyorum. Sorun tam olarak hangi parçada olabilir ? Çözümü nedir? Kendi başıma bu sorunu çözebilirmiyim? Bilen arkadaşlardan yardım bekliyorum

daldırma tipi sensör arızalı sol çıkış manifoltu üzerınde olur.

Selam arkadaşlar evimdeki kombi baymak eco baxi 240 fi kombi sıcak su kullanırken tuhaf sesler çıkartıyor sebebi ne olabilir ısıtmada veya başka sıkıntıları yok ama arızası ne olabilir.

Forum istatistikleri

Konular
128,210
Kullanıcılar
449,989
Son üye
veyselknkc

Yeni konular

Geri