Bayındırlık BF ile keşif çıkartma yardım

sista

Üye
Arkadaşlar elimde 24 derslikli bir okul projesi var..bu projeden bayındırlık birim fiyat pozlarına göre elektrik keşfi çıkartmam lazım..elinde bayındırlık pozlarına göre hazırlanmış bir okul keşfi olan varmı? veya ücreti karşılığında bu işi yapabilecek arkadaşlar varsa bana fiyatı ile beraber mesaj atabilirlermi?

neler var projelerde ona göre örnek keşif hesabı gönderirim size.
ancak 2010 bayındırlık pozları değişti. biraz sıkıntı olur.

neler var projelerde ona göre örnek keşif hesabı gönderirim size.
ancak 2010 bayındırlık pozları değişti. biraz sıkıntı olur.

neler var derken neyi kastediyosunuz, komple bir elektrik projesi bu..topraklama sistemi,aydınlatma tesisatı, priz tesisatı, paratoner sistemi,telefon, tv, data, yangın, ses yayın, anons sistemi, zil sistemi hepsi var..

sisteme komple keşif çıkartılabilir ama özellikle zayıf akım isstemlerin de bayındırlık pozları haricinde çok malzeme çıkıyor , ayrıca bazı aydınlatma pozları özel poz olarak nitelendiriliyor , siz özelden projeleri bana gönderirseniz nasıl yardımcı olabileceğime bakabilirim . asıl amaç doğru fiyatı bulmak ve bayındırlık pozuna uyarlamak , ve ayrıca işçilik çok önemli , aslında siz kullanılacak malzemeyi çıkarıp , bayındırlık pozlarıan uydurmanız gerekmektedir.

sisteme komple keşif çıkartılabilir ama özellikle zayıf akım isstemlerin de bayındırlık pozları haricinde çok malzeme çıkıyor , ayrıca bazı aydınlatma pozları özel poz olarak nitelendiriliyor , siz özelden projeleri bana gönderirseniz nasıl yardımcı olabileceğime bakabilirim . asıl amaç doğru fiyatı bulmak ve bayındırlık pozuna uyarlamak , ve ayrıca işçilik çok önemli , aslında siz kullanılacak malzemeyi çıkarıp , bayındırlık pozlarıan uydurmanız gerekmektedir.

mail adresinizi verirseniz size projeleri mail atıyım..ilgilenirseniz sevinirim.

mail adresim [email protected] bu adrese göndermeniz durumunda yardımcı olabilirim , ayrıca vakitte önemli size ne zamana lazım bilmek gerekir , ihale tarihi veya her hangi bir tarih sıkıntısı varsa belirtmenizde fayda var.

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,193
Kullanıcılar
449,968
Son üye
ibrahimkalebayir38@gmail.

Yeni konular

Geri