banyoda kacak elektrik

gencab

Üye
banyoda küvet yarım dolu olduğu zaman kuvetin dışında çıplak ayakla durduğumda ve küvetteki suya elimi soktuğumda parmaklarım uyuşmaktadır eğer ayağıma terlik giyersem herhangi bie problem yoktur ve bu olay zaman zaman olmaktadır sorun ne olabilir yardımcı olursanız sevirim evimde kombi bulunmaktadır ve doğalgazla suyu ısıtmaktayım.

Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Arkadaşım,meslektaşmıyız bilmiyorum.Kombinin elektriğini kesip kontrol etmek lazım kaçak kombiden mi kaynaklanıyor?Sizin diğer elektrikli cihazlarınızdan kaynaklanabileceği gibi komşu dairelerden veya bitişik binalardan da kaynaklanıyor olabilir.Çözüm potansiyel dengeleme ile topraklama sisteminin revize edilmesidir.

Arkadaşım,meslektaşmıyız bilmiyorum.Kombinin elektriğini kesip kontrol etmek lazım kaçak kombiden mi kaynaklanıyor?Sizin diğer elektrikli cihazlarınızdan kaynaklanabileceği gibi komşu dairelerden veya bitişik binalardan da kaynaklanıyor olabilir.Çözüm potansiyel dengeleme ile topraklama sisteminin revize edilmesidir.

hmm katılıyorum

Forum istatistikleri

Konular
128,367
Kullanıcılar
450,238
Son üye
TaHao

Yeni konular

Geri