ballitech BL-9916 H264 dvr internet sorunu

bir kaç saniyelik bir işlem cihaza göre 30 saniye ile 3 dakidak arası değişiyor ürün hangisi belirtiseniz söyleyebilrim

çok güzel yzmışssın ustam bu fiyata bu kadar olur bende kullanıyorum bu cihazdan ilk zamanlar biraz problem yaşadım ama zamanla çözdüm ve üstelik bu cihazlar hakkında hiç bir bilgim olmadığı halde arkadaşın sorunu gibi bir sorun bende yasıyordum onuda cihazı otomatik Bakım diye bir seçenek var menüsünde hergün gece 00:00da reset atmaya ayarladım oldu bitti hee birde yukardaki güzel kardeşim avenir avenir diyorsun arkadaşımın biri aldı 600 tlye 16 kameralı cihazı bırakın 1 kişi bile uzaktan bağlandığında sadece 1 kamera görüntüsünü zor izliyor teknik serviside çözemedi işi cihaz elinde patladı ben 220 tlye aldığım bu cihazı cepten aynı anda 3 kameray ı cok rahat izleyebiliyorum yanlız tek bir sounum var çözemediğim onuda çözebilen veya yapan arkadaş varsa sevinirim uzaktan izleme şifresini değiştiremiyorum

Stand Alone Dvr Kayıt Cihazımın Şifresini Nasıl Değiştirebilirim?
- Kayıt Cihazınızın ana menüsünden ‘’Temel Ayarlar’’ kısmına giriş yapıp ‘’Şifre’’kısmına girmeniz gerekmektedir. Şifre kısmını Açık yaptık dan sonra şifrenizi değiştirebilirsiniz. Şifre kısmında bulunan Cihaz kimliği kısmını değiştirmeyiniz. Aksi takdirde kumandanız devre dışı kalacaktır.

bu cihazların internet problemi olduğunu ithalatcı firma kabul ediyor 9016 cihazlarda kesinlikle sorun yok 150 yakın cihaz montajı yapıldı sorunyok fakat 99 16 lar sorunlu garantiniz devam ediyorsa üreticiye mutlaka irsaliye ve arızayı acıklayıcı sekilde gönderin aynı arızadan 3 kez gelen ürünü değiştirmek zorundalar yasa gereği az bir farkla 9016 isteyin

kmeye diye aratırsan heriki marka(iphone samsung) içinde sorunsuz izlersin veya meye programı ile ücretli pro versiyonunuda indirmek isterseniz meyeprov6 tavsiye ederim bütün müşterilerim benzer cihazlardada bu programı kullanıyor

Forum istatistikleri

Konular
128,197
Kullanıcılar
449,977
Son üye
keskiyan

Yeni konular

Geri