DVR yerel ağ ile uzaktan izleme yardımm

kubatcan55

Üye
öncelikle s.aleyküm arkadaşlar benim sorunum internet olmadan yani yerel ağ üzerinden bilgisayarımdan izlemek .. ayarları nasıl yapılır bilgisayarımda dvrcms uzaktan izleme programım mevcuttur.aslında gayet güzel bi şekilde izliyordum keza kayıt cihazıma format atana kadar galiba ayarları değişti şuan izliyemiyorum:( lütfen anlayan arkadaşlar varsa yardımcı olsun rica ediyorum şimdiden tşkr ederim .. kayıt cihazımın markası balitech h264 4 kanal..

Modem ile mi bağlısın ? internetmi Yok ,Yoksa swich / Hub İle mi kayıt cihazı ile bilgisayar arası bağlantı var ?

DVR cihazının ıp ayarlarını değiştirdiysen öncelikle dvr a modeminin Ip aralığında bir ıp vermelisin port yönlendirme gerekiyorsa modemden istediğin portu yönlendirdinmi sorun çözülür

arkadaşlar kayıt cihazımla pc arasında switc var ... internet yok modem flanda yok işin tuhaf yanı pc bağlantıyı şimdi hiç görmüyor. yerel kabloyu değiştird,im kablo arızalıdır diye ama yine olmadı ..

kayıt cihazına statik ıp ver,mesela 192.168.1.10 kayıt cihazı olsun.Bilgisyarıda 192.168.1.11 yap,o zaman izleyebilirsin.

Sn.kubatcan55,eğer buraya iki adet resim koyabilirsen yardımcı olabilirim.1.resim:bilgisayarının çalıştır regedit IPconfig (IPconfig nasıl öğrenirim diye internetten bakarsın)sayfasının görüntüsü 2.resim DVR nin network ayarları sayfasının görüntüsü.

arkadaşlar ben bağlantıyı kuramıyorum kii kabloyu pc ye takıyorum görmüyo kayıt cihazındaki net ışığı hiç oynamıyo bile eskiden pc ye kabloyu taktığımda ıiık sürekli sinyal veriyodu şimdi sabit yanıyo yani beni sıkıntım bu.

Forum istatistikleri

Konular
128,159
Kullanıcılar
449,912
Son üye
mavilacivert11

Yeni konular

Geri