ballitech BL-9916 H264 dvr internet sorunu

rabbani

Üye
Merhabalar kolay gelsin

Elimizde bir DVR cihazı var h264 yazıyor önünde ama ballitech BL-9916 modeli galiba.

İnternetten izliyorum sorun yok yerel veya sabit ip den her yerden bakabiliyorum ancak bazen izlenemiyor bende kapatıp açıyorum dvr cihazını sorun çözülüyor.

Ama neden böyle oluyor her defasında açmam kapatmammı gerekecek

yardımcı olursanız sevinirim

iyi çalışmalar

yeniden yazılım yükle ve birde onlarda kullanıcı sayısı cok dusuk tavsiye istersen fiyat bakımındanda avenir kullanmanı tavsiye ederim servise sakın gönderme 6 yıl sonra alırsın cıhazı :)

peki başka bir cihaz tavsiye edermisin. Yani 6-7 kişi izlediği zaman donmasın dvr cihazı.

birde yerel ip den giriyor sabit ipden girdiğimiz zaman bir süre sonra donuyor.

yeni yazılım derken dvr cihazınamı yazılım

Son düzenleme:
Bence sakin alma birdaha sorunlu bir cihaz 4 tane kullandim cok fazla kararsiz kaliyor

yeniden yazılım yükle ve birde onlarda kullanıcı sayısı cok dusuk tavsiye istersen fiyat bakımındanda avenir kullanmanı tavsiye ederim servise sakın gönderme 6 yıl sonra alırsın cıhazı :)
çok güzel yazmıssın dostum ama balitechin artık istanbul,ankara ,izmirdede teknik destek bölümü var inan bana gönderdigin gibi yapılır geri gelir anlamadıgım mevzu ben hiç sorun yasamadım ne cihazlarla nede kameralarıyla yigidi öldür ama hakkını yeme tamam sen a sınıfı takabilirsin o sana göre a sınıfı benimki b sınıfı olabilir neden küçümsüyorsunuz onu anlamadım yasadıgın sorunu anlatda bizde bilelim .

çok güzel yazmıssın dostum ama balitechin artık istanbul,ankara ,izmirdede teknik destek bölümü var inan bana gönderdigin gibi yapılır geri gelir anlamadıgım mevzu ben hiç sorun yasamadım ne cihazlarla nede kameralarıyla yigidi öldür ama hakkını yeme tamam sen a sınıfı takabilirsin o sana göre a sınıfı benimki b sınıfı olabilir neden küçümsüyorsunuz onu anlamadım yasadıgın sorunu anlatda bizde bilelim .
çok güzel yzmışssın ustam bu fiyata bu kadar olur bende kullanıyorum bu cihazdan ilk zamanlar biraz problem yaşadım ama zamanla çözdüm ve üstelik bu cihazlar hakkında hiç bir bilgim olmadığı halde arkadaşın sorunu gibi bir sorun bende yasıyordum onuda cihazı otomatik Bakım diye bir seçenek var menüsünde hergün gece 00:00da reset atmaya ayarladım oldu bitti hee birde yukardaki güzel kardeşim avenir avenir diyorsun arkadaşımın biri aldı 600 tlye 16 kameralı cihazı bırakın 1 kişi bile uzaktan bağlandığında sadece 1 kamera görüntüsünü zor izliyor teknik serviside çözemedi işi cihaz elinde patladı ben 220 tlye aldığım bu cihazı cepten aynı anda 3 kameray ı cok rahat izleyebiliyorum yanlız tek bir sounum var çözemediğim onuda çözebilen veya yapan arkadaş varsa sevinirim uzaktan izleme şifresini değiştiremiyorum

çok güzel yzmışssın ustam bu fiyata bu kadar olur bende kullanıyorum bu cihazdan ilk zamanlar biraz problem yaşadım ama zamanla çözdüm ve üstelik bu cihazlar hakkında hiç bir bilgim olmadığı halde arkadaşın sorunu gibi bir sorun bende yasıyordum onuda cihazı otomatik bakım diye bir seçenek var menüsünde hergün gece 00:00da reset atmaya ayarladım oldu bitti hee birde yukardaki güzel kardeşim avenir avenir diyorsun arkadaşımın biri aldı 600 tlye 16 kameralı cihazı bırakın 1 kişi bile uzaktan bağlandığında sadece 1 kamera görüntüsünü zor izliyor teknik serviside çözemedi işi cihaz elinde patladı ben 220 tlye aldığım bu cihazı cepten aynı anda 3 kameray ı cok rahat izleyebiliyorum yanlız tek bir sounum var çözemediğim onuda çözebilen veya yapan arkadaş varsa sevinirim uzaktan izleme şifresini değiştiremiyorum

menüden değiştirebiliyorsun dostum genel admin şifresi sadece cihazda gecerli uzaktan izleme şifresini degiştirebilirsin istersen teknik destekte alabilirsin servisten :)

9916 yı bende kullanıyorum ama cepten izleme olayına daha giremedim henüz,bu konuda bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim,iphone 5 için ve samsung galaxy2 ve 3 için ayarlar ne olmalı neler yapmalıyım?

9916 yı bende kullanıyorum ama cepten izleme olayına daha giremedim henüz,bu konuda bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim,iphone 5 için ve samsung galaxy2 ve 3 için ayarlar ne olmalı neler yapmalıyım?

hangi cihazı kullanıyorsan internet üzerinden APLaYER adlı yazılımı indirip kullanabilrisin normal eplorer de sartlar aynı sadece port farklı oluryor mobil port kaç ise o portu yazman gerek

çok güzel yzmışssın ustam bu fiyata bu kadar olur bende kullanıyorum bu cihazdan ilk zamanlar biraz problem yaşadım ama zamanla çözdüm ve üstelik bu cihazlar hakkında hiç bir bilgim olmadığı halde arkadaşın sorunu gibi bir sorun bende yasıyordum onuda cihazı otomatik bakım diye bir seçenek var menüsünde hergün gece 00:00da reset atmaya ayarladım oldu bitti hee birde yukardaki güzel kardeşim avenir avenir diyorsun arkadaşımın biri aldı 600 tlye 16 kameralı cihazı bırakın 1 kişi bile uzaktan bağlandığında sadece 1 kamera görüntüsünü zor izliyor teknik serviside çözemedi işi cihaz elinde patladı ben 220 tlye aldığım bu cihazı cepten aynı anda 3 kameray ı cok rahat izleyebiliyorum yanlız tek bir sounum var çözemediğim onuda çözebilen veya yapan arkadaş varsa sevinirim uzaktan izleme şifresini değiştiremiyorum

Merhaba benimde aynı marka model kayıt cihazım var kurucu arkadaşlar kurdu internetden kendi programı ile pc de 4 kamara izliyorum bu 3-5 gün oluyor sonra birden internet görüntüsü kesiliyor görüntü gelmiyor. cihazı kapatıp açınca görüntü geliyor bu şekilde devam ediyor bu sorunu olmazsaydı güzel bir cihaz satan ve kurucu arkadaşa söyledim benim kurduğum diğer cihazlarda böyle problem yok dedi başka bir cihaz bana verip onunla deneyelim dedi ben sıcak bakmadım bu cihaz kendi grubunun son cihazı yine balıtech başka cihaz verecekti.
Soruma gelince siz cihazı gece 00 otamatik rest attırıyorsunuz cihazın yeniden kurulumu 7-8 dakika tutuyormu reset sonrası tarih ve saat ayarlarında problem oluyormu yani kapa aç yapınca cihaz 7-8 dakikada kuruluyor.
Birde cihazı voltaj oynamaları etkiliyormu o nedenlemi görüntü vermiyor diye aklıma takılıyor. Cevaplarsanız sevinirim.

Forum istatistikleri

Konular
128,198
Kullanıcılar
449,979
Son üye
schule48

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri