Balitech marka kamera ve alarm ürünleri...

balitech kamerayı dükkanın kapısını boşver memlekete sokmam arkadaş bu raada balitecghi fazla bilmeyen arkadaşlar olduğunu görüyorum bir keresinde 14 adet kamera garantiye gönderdim 11 adet geri geldi ve 3 tanesi yine arızalı bilin bakalım kaç gündde geldi şimdi camtech kullanıyorum yaklaşık 3 yıldır markasıda kaltside fiyatıda on numara tavsiye ederim ALLAH sizide kurtarsın

Moderatör tarafında düzenlendi:
Balitech markasını tavsiye etmiyorum arkadaşlar, bu işe yeni başlıyorsanız daha kaliteli sistemlere yönelmenizi tavsiye edeceğim. VGuard , Bulwark, United Security, Orta segmentde kaliteli cihazlardır. Müşteri memnuniyeti ve servis yeterliliği açısından memnun olduğum kameralardır.

balitech 8 kamera girişli cihazı 300 tl ye izmir bölge bayinde buldum bu cihaz avereceğim paradan fazlasıı veremiyorum bu cihazın fiyatına göre bu kadar çok olumsuz mesajlar gördümkü arkadaşlar korkmaya başladım ben bu fiyata bayramdan önce kayıt cihazı almam gerekiyor ikinci el de olabilir kaliteli önerilecek cihazlarınız varsa sizden cevap bekliyorum.lütfen acele bayrama az kaldı bir tek cihaz ihtiyacım var sizlerden gelen cevapları bekliyorum mail adresim [email protected]

kardeşim ben balitech ürünü kullanıyorum benim için hiç bir problem yok müştrilerimde memnun tabiki ufak tefek arızalar oluyor ama bunlarında sebebleri var tabi

arkadaşım insanları neden yanıltmaya çalışıyorsunuz baliyech in kalitesini herkez biliyor garantisini biliyor neden insanları yönlendiriyosunuz siz baliştechle bir anlaşmanızmı var bırakın baliech falan ne kadar jaliştesiz olduğunu çok iyi biyorsunuz balitecten mal alın ondan sonra ne diyorlar biliyomusunuz ya o malı nedenaldın kardeşim bana bir sorsana ne demek şimdi bu sen anladınmı boişverin balitechi gidin her hangi bir marka alı balitecten iidir ben size garanti veririm

balitech 8 kamera girişli cihazı 300 tl ye izmir bölge bayinde buldum bu cihaz avereceğim paradan fazlasıı veremiyorum bu cihazın fiyatına göre bu kadar çok olumsuz mesajlar gördümkü arkadaşlar korkmaya başladım ben bu fiyata bayramdan önce kayıt cihazı almam gerekiyor ikinci el de olabilir kaliteli önerilecek cihazlarınız varsa sizden cevap bekliyorum.lütfen acele bayrama az kaldı bir tek cihaz ihtiyacım var sizlerden gelen cevapları bekliyorum mail adresim [email protected]

kardeşim sen o paraya ancak balitech alırsın ama kalite alamassın saygılar

bende kullanıyorum balitech kamera şu ana kadar bi sorun çıkmadı fakat çevremden bu işi yapan tanıdıklar balitech marka kamera,alarm sistemleri çok sorun çıkartıyor dediler o yüzden şüphelendim...

zaman içerisinde anlaşılacak elbette..

yeni aldınız galiba bozulsun ozamananlarsınız..
------------------
arkadaşlar biz güvenlik sektörüne yeni girmeyi düşünüyoruz bize hangi markaları önerirsiniz bilgi verirseniz sevinirim.

hikvision paradox camtech

Hakkımızda

Son düzenleme:
merhaba arkadaşlar ben forumda paylaşım ile bilgimin çok az seviyede olması sebebi ile öneri ile bilgi paylaşımında bulunulacağını sanmıştım fakat bakan var konuya ama kimse cevap yazmıyor ben sonucu söyleyim en güzel sistem bilgisayara bir adet avermedia studio 203 tv kartı takıp realtime kayıt yapmak bir adette quad veya multiplexxer ile işi bitirmek .nedenine geleyim pc tabanlı bir kayıt olduğu için kodekler ve sıkıştırma yazlımları ile bu tv kartına yamalar ekledim ve şuan elimdeki quad ile dvr kayıt yapıcı cihazlar ile yapamayacağını düşündüğüm kayıt kalitesini pc destekli olarak yakaldım uzaktan erişimide teamwiewer adlı uzak erişim kontrol yazlımı var ve bu yazlım ile istediği kadar kullanıcı ve şifre ile giriş yapılabiliyor ben ne kadar bu sitede bilgi ile bir şeyler elde edebileceğimi düşündüysem kimse tam olarak sonuca getirmedi ve daha maaliyetli sonuçları karşıma çıkardı şuan kurduğum sistemde windows tabanlı olduğu için her türlü yazlıma açık olacağıdan kayıt yapma cihazlarının kendi kanaatimce yersiz olduğunu düşünüyorum ne bir takılma ne bir sorun istediğim an istediğim heryerden bağlanabiliyorum sınırsız kullanıcı bağlantsısı ile yinede bir çok artılarıyla aklıma gelmiyorartıkçok kafayı yordum çünkü konuyu okuyan ve ve öneride bulunan arkadaşlara teşekkür ederim.

China Cihazlar arasında en berbatı 2 ayda 5 defa garantiye giden bir marka ustelık garantıye gıderken gıt gel kargo ucretı bedava ^^

]
Güvenlik firmaları

Mademki devlet bu işin kanunlarını uygulamıyor elektrikçisi bilgisayarcısı bu guvenlik işine girdi. ve biz guvenlik firmaları artık bu ısı hakkıyla yapamıyoruz. yapacak tek şey kaldı. bu işi amatör yapan kişileri sigortaya maliyeye şikayet edin. sigortasız 200 tl ye adam calıstırıp işin cılkını çıkaranlar anlasınlar bu iş hakkıyla nasıl yapılıyormuş. bu işi bu tür yapan amatörleride ve yaptıran yerleride şikayet edinki önüne gelen takmasın.

doğruyu söylüyoruz diye banlamazlar herhalde bence de deneme bile

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,180
Kullanıcılar
449,946
Son üye
kerim2756

Yeni konular

Geri