aygaz kontes bulaşık makinesi

ramazan61

Üye
aygaz kontes bulaşık makinesi 20 yıllık su almıyor ventil arızası olabilirmi

Makineyi söktüm cevap bekliyorum daha önce bulaşık makinesi açma- kapama switch değiştirmiştim o kolydı aynı şekilde çamaşır makinesininde sıcak su ventilini değiştirdim o da kolaydı ama bu biraz beni zorlayacak oruca başlamadan bu akşam işi çözebilirmiyim
alt üst pervaneler dönmüyor

alt üst pervane ayrı su almıyor ayrı su almıyorsa siviç ventil su alıp pervaneler dönmüyorsa motor veya kapasitör kontrol et

ventilin ayaklarında su alması gereken zamanda voltaj var ve su almıyorsa kesin arızalıdır ventilin ayaklarındaki voltajı bi ölçün en iyisi

kapasitör arızalıymış işlem tamam çök sağolun

Su Almıyor Arızası ile Su alıyor fakat Yıkama yapmıyor arızası apayrı konular Su alıyor fakat yıkama yapmıyor deseydin keşke Tebrik ediyorum Motor kondansatörüyle suyu aldırmayı başaran ilk Arkadaşımızsınız...

Merhaba. forum kullanan birisi degilim o yuzden hatam varsa affola. Aygaz bulasik makinemiz h1 diye bi hata veriyor rasgele tuslara basarak/basili tutarak bayagi uraslar sonucu duzeltiyoruz ama cok uzun suruyor. Acaba bu makinalarin nasil resetlendigini bilen var mi?

Model gerekirse >> 7005E

[QUOTEkardeşimbaoglu, post: 618438, member: 327341"]Merhaba. forum kullanan birisi degilim o yuzden hatam varsa affola. Aygaz bulasik makinemiz h1 diye bi hata veriyor rasgele tuslara basarak/basili tutarak bayagi uraslar sonucu duzeltiyoruz ama cok uzun suruyor. Acaba bu makinalarin nasil resetlendigini bilen var mi?

Model gerekirse >> 7005E[/QUOTE]

Guzel kardesim makinaniniz isitma yapmadigi için H1 hatasi veriyor. elektronik kart veya rezistans arızalı yada kablolarda kopuk var.

Screenshot_2015-05-04-23-30-04.png

Son düzenleme:

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,212
Kullanıcılar
449,990
Son üye
alpersirakaya

Yeni konular

Geri