Avometre ve multimetre

sezginygt

Üye
Avometre ve multimetre uygun saglam bir marka biliyormusunuz

LUTFiBEY

Üye
https://www.kontrolkalemi.com/forum/index.php?posts/806744

2 gün önce aneng AN8008 modelini tavsiye ettim. Lakin, bütçeye göre model çok. İç ve dış piyasada Fiyatlar 10tl-5000tl aralığında modeller mevcut.

Son düzenleme:

BootPin

Üye
banada bugun siparis ettigim aneng AN8001 geldi,,,super alet, tek begenmedigim tarafi 2 kucuk AAA pil ile calisiyor olmasi,,,keske 9 volt pil kullansalardi...ama cihaz guzel , buzzer cok hassas,, bu hassasiyeti daha once sattigim Fluke de gordum..parasina gore super alet..daha oncede ( UNI-T ) de kullandim ama pek sevmedim,,,

peugeot98

Paylaşımcı üye
banada bugun siparis ettigim aneng AN8001 geldi,,,super alet, tek begenmedigim tarafi 2 kucuk AAA pil ile calisiyor olmasi,,,keske 9 volt pil kullansalardi...ama cihaz guzel , buzzer cok hassas,, bu hassasiyeti daha once sattigim Fluke de gordum..parasina gore super alet..daha oncede ( UNI-T ) de kullandim ama pek sevmedim,,,
AAA pil daha iyi işte.9 volt pil 10 lira hemde hiç dayanmıyor.

BootPin

Üye
vallami :) 9 volt daha saglam olcum yapar ( resistans olcerken devreye elektrik gonderdiginde , araclarda olcum yaparken diyorum,,kucuk elektronik devrelerde pek fark etmeyebilir ) ve daha uzun gider saniyordum,, bu cihazi daha da cok sevdim o zaman

Son düzenleme:

LUTFiBEY

Üye
Teknoloji gelişti. Yeni marka cihazlarda güzel. Hayırlı olsun. Fluke daha iyiydi. 10 yıl sonrada şaşmazdı. Fluke nin işçilik mükemmel.Keşke satmasaydınız.

BootPin

Üye
haklisin ustam, bazan sattigima bende pisman olmuyor degilim,,,benim icin fazla Profosyonel bir cihazdi, ama ilerde cocuklara torunlara birakilacak evladiyelik bir cihaz.

paskomya

Üye
acemi isen ucuz bir şey al, bozulunca çok üzülmezsin, işi bilen bir usta isen fonksiyonlarına bakarak kullanabileceğin ve kesene uygun olanı seç. bende analog proskit var dijital en ucuzundan ve orta derecesinde 4 tane var ve hiç birisi için de bozulursa üzülmem. çünkü hiç bir şey benimle yaşamayacak