Multimetre tavsiyesi

Takma kafanı fazla.
Bak elimdeki multimetrelerin sıfırı şu anda, 80-140 ve 950 tl değerinde.Üçü de farklı gösteriyor.
Pil yuvasına iyi oturmuyorsa, oksit varsa, zıp zıp değer değişir.
Prob da bir iki tel oynar değişir.
Multimetre kademe komitatör ü hafif nemden Korozyon a uğramıştır. Biraz ileri geri oynat, kurcala düzelir.
Yani değer bu. Makineye göre Değer çok hafif değişir.
Emin ol makinen sağlam.
Hayırlı olsun.

Hocam 4 tane duracell AAA pil 25TL ödemek istemedim Varta kalitelidir dedim aldım. Şimdi bu değerler 0 pile göre normal mi yoksa gerçekten Duracell mi alayım?
Pilin de güzelmiş. Varta bu daha ne olsun?

Multimetre alacaklara
Ben yedek olsun diye " 1yıl önce tesadüf seçimi" aneng AN8008 almıştım ve bir köşede duruyordu.
Baktım aneng daha üst seriler çıkartmış. O serileride inceledim. Özellikler aynı. Lakin AN8008 deki 《kare dalga ayarlı sinyal jeneratör ü》 unutmuşlar. Frekansmetresi de var. Sanırım ilk aldığımda 25mhz i ölçmüştüm.
Fiyat hesaplı sayılır. 《 Geniş ekran büyük sayılar.》 Probları da cihaz gibi kibar görünümlü. (Aslında bana adam gibi multimetre probu tavsiyesi lazım) Menü otomatik olduğundan alışmanız zaman alır. Duracell alkalin taktım. Pil harcamasıda düşük gibi. Zaten oto-off var.
20 gündür kullanıyorum.Artık diğeri yedek AN8008 ana cihazım oldu.
Tavsiye ederim.

slmlar iki multimetre arasında kaldım, unit çok tutulmuş bir marka fakat tt tecnicin de böyle bir multimetresi gözüme çarptı, enerji kablosu bulma radarı da var, ben tt tecnic olanını almayı düşünüyorum fakat hassasiyet, kalite ve daha çok elektronikte kullanım olarak hangisi iyi acaba? ya da önereceğiniz multimetre var mı? tşkler

https://urun.n11.com/elektrik-olcum...6828-dijital-multimetre-olcu-aleti-P320575619
https://urun.n11.com/elektrik-olcum...ijital-multimetre-ut33a-olcu-aleti-P222196352

Son düzenleme:
tttecnic olanını aldım, ölçümleri doğru, ısışklandırması da var , tek sorunu problar buzzerda hassas değildi kaliteli probla değiştirdim sorun kalmadı

Unit UT serisinde Delta(REL) tuşu var istersen dünyanın en dandik probunu kullan ölçüm sonucun doğru çıkar.
Bende yaklaşık 1 ay önce Unit UT 61 B aldım çok memnunum.

Son düzenleme:
ben ev için aldım, öyle evde çıkabilecek ender arızalar için, profesyonel olarak elbette daha iyisini, sizin aldığınız makinalar gibisinden alabilirim ileride

Forum istatistikleri

Konular
127,950
Kullanıcılar
449,598
Son üye
kadir12366

Yeni konular

Geri