auto setup sorunu

volky

Üye
arkadaşlar elimde entes rg3\12c rgk rölesi var ve auto setup yaptırdığımda bazı kademelerin kapasite değerini göstermeyip off gösteriyor ve bazı kademelerdeki kondansatörleride eksik hesaplıyor sebebi ne olabilir.
bu arada uto setup bu hataları verdiği için kapasite değerlerini manuel olarak girdim .

Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
arkadaşlar elimde entes rg3\12c rgk rölesi var ve auto setup yaptırdığımda bazı kademelerin kapasite değerini göstermeyip off gösteriyor ve bazı kademelerdeki kondansatörleride eksik hesaplıyor sebebi ne olabilir.
bu arada uto setup bu hataları verdiği için kapasite değerlerini manuel olarak girdim .

Grup güçlerini manuel olarak girin sorun çıkmaz sistemde değişken yükler varsa kademeleri yanlış hesaplar. 1.kademe trifaze kondansatör olmak zorunda unutmayın.

ya benim off yazan kademedeki kondansatörlerin 2 fazından akım çekmiyoır 1 fazdan çekiyor ama 4 kademede aynı sıkıntı var neden bu kondansatörler gitmiş olabilir?

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,349
Kullanıcılar
450,193
Son üye
Kronoss

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri