Audio görüntülü diyafon daire'ye ayarlama

atm10

Üye
Audio görüntülü diyafonun dış kapı zili çalışmıyordu. İçini açtık yaptık ama bir kişi daire kodlamanın olduğu otomatla oynadı. Sonra yapmaya çalıştık ama olmadı. Fotoğrafta görüldüğü gibi kodlamayı yapıyorum ama olmuyor.
Bloklu olmayan apartmanın 5. dairesinde oturuyorum. Dış kapı zilinden 5'e basıp arattığımızda evin zili çalmıyor. Onceden çalıyordu ama dediğim gibi ayarlar bozuldu.

7b418e26-bc9e-4fac-96da-3b3bd7a7b768.jpg

Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Audio görüntülü diyafonun dış kapı zili çalışmıyordu. İçini açtık yaptık ama bir kişi daire kodlamanın olduğu otomatla oynadı. Sonra yapmaya çalıştık ama olmadı. Fotoğrafta görüldüğü gibi kodlamayı yapıyorum ama olmuyor.
Bloklu olmayan apartmanın 5. dairesinde oturuyorum. Dış kapı zilinden 5'e basıp arattığımızda evin zili çalmıyor. Onceden çalıyordu ama dediğim gibi ayarlar bozuldu.

Ekli dosyayı görüntüle 100734

Marka model yazın ki arkadaşlar yardımcı olabilsinler .

https://www.audio.com.tr/dokumanlar/baglanti-semalari/

www.kisacevaplar.com/wp-content/uploads/2022/03/082051R0_MS-BPLUS-43_7-MKNK-BTN-HNDSFR-.pdf

Son düzenleme:
anlatılanı yapıyorum ama olmuyor.

Forum istatistikleri

Konular
128,210
Kullanıcılar
449,989
Son üye
veyselknkc

Yeni konular

Geri