Atv 71 Türkçe Kullanma Klavuzu

arkadasım cihazına şifre koymuslar.CoD parametresı hız kontrol cihazı konfigürasyonunun bir erişim koduyla korunmasını saglar.

Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
Merhabalar.
Telemecanique altivar 61 otomasyondan komut verdiğimde kontaktörüm çekiyor fakat sürücüm devreye girmiyor ve motorlarım çalışmıyor.Manuel olarak çalıştırabiliyorum ama enerji kestiğimde bana 3 faz eksik arızası veriyor.Otomasyonda çalıştırabilmem için ne yapmam gerekiyor ?
2 adet Klima santrali ısıtma pompasını bağlı sadece. yardımcı olursan sevinirim.

Merhabalar.
Telemecanique altivar 61 otomasyondan komut verdiğimde kontaktörüm çekiyor fakat sürücüm devreye girmiyor ve motorlarım çalışmıyor.Manuel olarak çalıştırabiliyorum ama enerji kestiğimde bana 3 faz eksik arızası veriyor.Otomasyonda çalıştırabilmem için ne yapmam gerekiyor ?
2 adet Klima santrali ısıtma pompasını bağlı sadece. yardımcı olursan sevinirim.

benimde çok sık karşılaştığım olay SCFI hatasını sürekli vermekte.Siz kısa devre ve toprak kontrollerinizi yaptınız sorun giderilmediyse. Sürücüyü garantiye gönderin onlar yenisini size göndereceklerdirr
Saygılarımla iyi çalışmalar

Forum istatistikleri

Konular
128,179
Kullanıcılar
449,940
Son üye
yavuzturan

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri