ares te buton seçimi yardım

qazi

Üye
Merhaba arkadaşlar .. Alıcı verici devresi yaptım onun baskı devresini çıkaracam areste ancak buton secimi ni yapamadım yani iki tane 4 terminallı var gerçekteki ile uyumlu mu bilmiyorum elimde de yok yardımcı olursanız sevınırım bide ölçüleri cm cinsinden nasıl ayarlayacagım hep inc. yazıyo ??

Ares'de araç çubuğundaki "M" simgesine tıklarsanız değerler mm olarak görünecektir.

Merhaba arkadaşlar .. Alıcı verici devresi yaptım onun baskı devresini çıkaracam areste ancak buton secimi ni yapamadım yani iki tane 4 terminallı var gerçekteki ile uyumlu mu bilmiyorum elimde de yok yardımcı olursanız sevınırım bide ölçüleri cm cinsinden nasıl ayarlayacagım hep inc. yazıyo ??

Ben bu tarz işlerde kılıfı bulunmayan ürünün paketini oluştururken delikli pertinaksa göre işlem yapıyorum.Örneğin P1 kılıfı 7805 vb. entegreler için uygun bir kılıf ve delikli pertinaksta yanyana 3 delikle uyumlu.Almış olduğunuz buton eğer elektronikçilerdeki 2 pinli buton ise onu pertinaksa yerleştirdiğinizde 2 bacak arasında bir boşluk kalacak şekilde oluyor.Proteusta P1'i seçip çalışma bölümüne yerleştirdikten sonra, 1 ve 3. bacaklara denk gelecek şekilde 2 pad eklerseniz buton kılıfını oluşturmuş olursunuz.

iyi çalışmalar,

Forum istatistikleri

Konular
128,191
Kullanıcılar
449,964
Son üye
lelaxi

Yeni konular

Geri