Arduino uno klon ch340

Arkadaşlar bir siteden ch340 çipli bir arduino aldım ama ch340 driverlerini yükleyince driver install failure diye bir hata alıyorum arduino arızalı diye teknik desteğe yolladım deneyip yolladılar bir sorun bulamadılar.

Bilgisayarım thinkpad 2 adet usb 3.0 yeri var ve Windows 10 desteklerinizi bekliyorum iyi günler

Kartı usb den takınca tanıyor olabilir. Arduino arayüzünü açıp, araçlar port ve kart bilgisi seçeneklerinden kartı görüp görmediğine bakabilirsin.

Windows 8 ve üstü için sürücüye gerek yok diyorlar..

baktım arduino görmüyor yalnız aygıt yönetici kısmında sürücüyü güncellediğim zaman windows cihazınızın sürücülerini buldu ancak bunları yüklemeye çalışırken hata oluştu bu kart başka bilgisayarda çalışıyor garip yanı bu

merhaba hersyı kaldır yanı kurduklarını sonra bu drver kur

ardıuno ıde den portlar oto gelmesı gerekıyor ve orjınal arduıno da driver gerekmez bu klon oldugu ıcın bu drıvere kurmalısın CH341S

Ekli dosyalar

• CH341SER driver.rar
    137.2 KB · Görüntüleme: 37
merhaba hersyı kaldır yanı kurduklarını sonra bu drver kur

ardıuno ıde den portlar oto gelmesı gerekıyor ve orjınal arduıno da driver gerekmez bu klon oldugu ıcın bu drıvere kurmalısın CH341S

merhaba, dosya şifresi nedir?
daha önce başka sitelerden bu driveri defalarca kez indirip kurdum ama hala çalışmadı. dosya şifreli oluğu için bunu deneyemedim ama fark var mıdır?

arduino yu taktığımda bilgisayarda sarı renkle boyadığım şekilde çıkıyor ve sürücüyü güncelleştir dediğimde sürücünün güncel olduğunu söylüyor.

Ekli dosyalar

• aygıt yöneticisi.JPG
    aygıt yöneticisi.JPG
    48.3 KB · Görüntüleme: 36
merhaba, dosya şifresi nedir?
daha önce başka sitelerden bu driveri defalarca kez indirip kurdum ama hala çalışmadı. dosya şifreli oluğu için bunu deneyemedim ama fark var mıdır?

arduino yu taktığımda bilgisayarda sarı renkle boyadığım şekilde çıkıyor ve sürücüyü güncelleştir dediğimde sürücünün güncel olduğunu söylüyor.
merhaba bende ılk aldıgımda takıldım baya bır bu drıverı ındırıdım kurdum sırun verdı sankı hıc tanımıyor gıbı arızalı sandım ama sorun bu drıvırı kurduktan sonra kalmadı pardon şifre:karakurt

Bu driveri de yükledim ama başarılı bir şekilde önceden yüklenmiş uyarısı veriyor.
Aygıt yöneticisinden açınca bilinmeyen USB aygıtı diyor ve görmüyor. Sürücüleri güncelle seçeneklerinden, internetten indirdiğim sürücüleri yükleyerek falan günlerdir uğraşıyorum sonuç alamadım...

sormam abes olabilir ama pc baglantı portlarını kontrol etmen baska pc ıle denedım dıyorsun bende cok ugrastım ama bu rıverla cozdum sorunu

Forum istatistikleri

Konular
128,179
Kullanıcılar
449,940
Son üye
yavuzturan

Yeni konular

Geri