arçelik 8455 kanal ayarı?

suicide

Üye
herkese merhaba, 8455 model eski bir televizyonumuz var fakat taşınırken kullanma kılavuzunu kaybettiğimizden kanal ayarını yapamıyoruz. internette de çok aramama rağmen kılavuzu bulamadım malesef. elinde kılavuz olanlar ilgili bölümü koyabilir ya da tarif edebilirse çok sevinirim. iyi forumlar.

kanal ayarı için televizyon ayarına gerek varmı sizce ? uydunuz varsa kanal ayarları için yetelirdir .

hayır malesef çatı anteni ile kullanılacak 2. tv olarak.

mert13 ustamın dediği gibi reciveriniz varsa skart ara kabloyla AV de yayınları alabilirisin yalnız tv skart giriş varmı hatılayamadım yada tv nın arkasına bak anten kablo giriş haricinde fiş yeri varmı( skart , tozluk fişi girişi) ya da tv nin tuşlarının resmini çek yardımcı olalım sana

ilginiz için teşekkürler, dediğim gibi uydu ile kullanılmayacak tv malesef. şimdilik evde olmadığımdan kumandanın fotoğrafını da koyamıyorum:(

kumandanın değil tv nin üzerindeki tuşların resmi yada ne yazıyor orda soldan sağa yazarsan yardımcı oluruz

anladım ilk fırsatta bir foto koyacağım, tekrar sağolun iyi geceler.

konuyu açtıktan sonra ilk defa bugun internete girebilme fırsatı buldum. bir umut arçelik in sitesindeki formu doldurup onlardan da yardım istemiştim ve ummadığım bir şekilde kılavuzu yollamışlar. buradan kendilerini tebrik ediyorum;)
belki benim gibi ihtiyacı olanlar bulur diye linkte ekleyeyim.
https://docs.google.com/fileview?id...GYtMzIwYy00MTk1LWE3MWYtMmViYWY1MjYzNWYy&hl=en

Merhaba

Aynı kılavuza ihtiyacım düştü kanal ayarı için. Size teşekkür ederim paylaşımınız için ancak Google document yayından kaldırmış sanırım, tekrar paylaşırsanız çok sevinirim.
Çok teşekkürler şimdiden.

İyi bayramlar

Forum istatistikleri

Konular
128,232
Kullanıcılar
450,029
Son üye
ibrahim adan

Yeni konular

Geri