arçelik 6045 EG bulaşık makinesi kapak menteşe ipleri

muratuykan

Üye
arçelik 6045 EG bulaşık makinesi kapak menteşe ipleri nasıl değiştiriliyor ve yaylar nereye takılıyor, yardımcı olursanız sevinirim.

Cevrmene gerek yok yan kapağı sok ipi gorcen yukardan kancadan cikar cikartrken dikkat et ayni sekilde takcan ip yetmezse kapısını ac menteese yukarı kalkar

Sent from my GT-N7100 using KontrolKalemi.Com Forumu mobile app

Bu konuda benim de bir ricam var makine Arçelik 2 gündür kapağı açıyoruz ayağımıza düşüyor...Bu sorun iplerden mi yoksa yaylardan mı oluşmakta...Açıp bakacağım dediğiniz usulde...Eğer ip se ipi..yaysa yayı değiştereceğim.Bu konuda tavsiyeniz varsa rica ederim...TŞK

Bu konuda benim de bir ricam var makine Arçelik 2 gündür kapağı açıyoruz ayağımıza düşüyor...Bu sorun iplerden mi yoksa yaylardan mı oluşmakta...Açıp bakacağım dediğiniz usulde...Eğer ip se ipi..yaysa yayı değiştereceğim.Bu konuda tavsiyeniz varsa rica ederim...TŞK

büyük ihtimalle ipler kopmuştur yaylara kolay kolay bir şey olmuyor, sağ ve sol kapakları sökün yayları ve ipleri görürsünüz sağ ve sol ipler takım halinde satılır 2 adet. açmışken teki kopmuşsa bile 2 sinide değiştirin. (ip temin edemezseniz yardımcı olurum)

teşekkürler açtım,bir tarafın ipi kopmuştu...Her ikisinide değiştirdim ....Çok güzel oldu teşekkürler......

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,190
Kullanıcılar
449,960
Son üye
katzeimar

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri