Arçelik 6020 E Bulaşık Makinası Arıza

teco1497

Üye
merhaba, bulaşık bitmeye yakın çıt çıt ses gelerek koku ve duman yaydı hemen fişi çektik ama baya bir koku geldi tekrar çalıştırmayı denemedik sizce nedir problem?

merhaba, bulaşık bitmeye yakın çıt çıt ses gelerek koku ve duman yaydı hemen fişi çektik ama baya bir koku geldi tekrar çalıştırmayı denemedik sizce nedir problem?

teknik bilginizin seviyesini belirtirseniz yardım tarzımızı belirliyelim

ya aslında benim bilgim yok, servis çağırcam sonuç olarak ama merak ediyorum büyük bir sorun mu diye?

ya aslında benim bilgim yok, servis çağırcam sonuç olarak ama merak ediyorum büyük bir sorun mu diye?

koku ve duman tekbir sebebten oluşmaz .
kablo yanması olabilir konpanent(malzeme) yanmaları oluşabilir,fena temas oluşumundan soket yanmaları,su kaçaklarından enerji atlamaları oluşabilir .

Bunlar ve benzer hataları teknik Servis destegi ile çözüme ulaştırabilirsiniz .

makinenizin arızası parazit kondansatörü makinenin altında besleme kablosunun baglı oldugu parça

merhaba ben yeni üye oldum kusura bakmayın ama acil bir sorum olucak sizlere eğer hemen yanıt verirseniz çok sevinirim bende Arçelik 6020 E Bulaşık Makinası var ve şu an makine yıkandıktan sonra içi su doldu kapağını açtığımda yerler hep su içinde kaldı acaba arızası ve çözümü nedir lütfen cevaplayabilir misiniz...

merhaba
[h=3]ARÇELİK 6220 E BULAŞIK MAKİNESİ kullanıyorum herhangibir sıkıntı yokken birgün çalışmadı makine sanırım elektrik gelmiyor hiçbir ışık yanmıyor sigortası var mı varsa nerede teknik bilgim yok yardım ederseniz sevinirim slm[/h]

merhaba
ARÇELİK 6220 E BULAŞIK MAKİNESİ kullanıyorum herhangibir sıkıntı yokken birgün çalışmadı makine sanırım elektrik gelmiyor hiçbir ışık yanmıyor sigortası var mı varsa nerede teknik bilgim yok yardım ederseniz sevinirim slm

Arkadaşalar bende Arçelik 6020e bulaşık makinası var suyu ısıtmıyor rezistans sağlam kartıda değiştirdim yine olmadı lütfen yardım.

makinenizin arızası parazit kondansatörü makinenin altında besleme kablosunun baglı oldugu parça
merhaba benim de ayni problem var. kurutmaya grcince cit diye ses geliyor kablodan oldugunu dusunuyorum ama bilemiyorum. sakincasi var mi bunun.

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,190
Kullanıcılar
449,961
Son üye
omr70

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri