Ani su isitici

Ani su isitici kullaniyorum 2. Ve 3. Kademelerde aniden kendini kapatiyor biraz bekliyir sonra gene acilip tekrar kapatiyor kendini sigortalarda atma yok şuan kullanmıyorum birşey olur diye yardımcı olurmusunuz şimdiden çok teşekkürler

İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
1.İçersindekı emnıyet termostatı kapatıyor olabılır. soguyunca devreye girer.
2. Şebeke suyunuz dagalanıyordur, su akış şamandrası kesıyor olabilr, ama o zaman 1. kademede de acması gerekirdi..

1.İçersindekı emnıyet termostatı kapatıyor olabılır. soguyunca devreye girer.
2. Şebeke suyunuz dagalanıyordur, su akış şamandrası kesıyor olabilr, ama o zaman 1. kademede de acması gerekirdi..
Dalgalanma yok ustam az ısıtıyor sonra kesiyor lambalarda sonuyor
Su basıncı nasıl?
Şu güzel akıyor sorun yok sadece ısıtıyor biraz sonra kapaniyor

İmkan varsa başka ısıtıcı ile deneme yapsanız sonuca ulaşmak kolay olurdu savaş bey.
Bahsettiğiniz şekilde bir arıza ile hiç karşılaşmadım ama.

Belki ben arızayı anlatamadım su ısıtmaya başlayınca kendini kapatiyor cihaz tek sorun bu biraz bekleyip açınca gene ısıtıyor ama gene kapatıyor kendini

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,216
Kullanıcılar
449,997
Son üye
Ali5534

Yeni konular

Geri