Ani su isitici

Ani su isitici kullaniyorum 2. Ve 3. Kademelerde aniden kendini kapatiyor biraz bekliyir sonra gene acilip tekrar kapatiyor kendini sigortalarda atma yok şuan kullanmıyorum birşey olur diye yardımcı olurmusunuz şimdiden çok teşekkürler

Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
1.İçersindekı emnıyet termostatı kapatıyor olabılır. soguyunca devreye girer.
2. Şebeke suyunuz dagalanıyordur, su akış şamandrası kesıyor olabilr, ama o zaman 1. kademede de acması gerekirdi..

1.İçersindekı emnıyet termostatı kapatıyor olabılır. soguyunca devreye girer.
2. Şebeke suyunuz dagalanıyordur, su akış şamandrası kesıyor olabilr, ama o zaman 1. kademede de acması gerekirdi..
Dalgalanma yok ustam az ısıtıyor sonra kesiyor lambalarda sonuyor
Su basıncı nasıl?
Şu güzel akıyor sorun yok sadece ısıtıyor biraz sonra kapaniyor

İmkan varsa başka ısıtıcı ile deneme yapsanız sonuca ulaşmak kolay olurdu savaş bey.
Bahsettiğiniz şekilde bir arıza ile hiç karşılaşmadım ama.

Belki ben arızayı anlatamadım su ısıtmaya başlayınca kendini kapatiyor cihaz tek sorun bu biraz bekleyip açınca gene ısıtıyor ama gene kapatıyor kendini

Forum istatistikleri

Konular
128,214
Kullanıcılar
449,995
Son üye
osmanguney15

Yeni konular

Geri