Alternatörlerde kullanılan silisli saclar

Alternatörlerde kullanılan silisli saclar ve bobinaj değerleri hesaplamaları hakkında bilgisi olanların desteğine ihtiyacım var.....

Moderatör tarafında düzenlendi:
Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
selamın aleyküm
Arkadaşlar akar su dan elektirik elde etmek için uğraşlarım var bana 1000 rpm veya daha düşük rpm de 10 kw veya üstü altarnetör lazım bilgisi olan arkadaşlardan yardım bekliyorum herkese saygılarımı sunarım..

selamın aleyküm
Arkadaşlar akar su dan elektirik elde etmek için uğraşlarım var bana 1000 rpm veya daha düşük rpm de 10 kw veya üstü altarnetör lazım bilgisi olan arkadaşlardan yardım bekliyorum herkese saygılarımı sunarım..

konu hakkında yardım alabileceğim kimse yokmu ??

konu hakkında yardım alabileceğim kimse yokmu ??

arkadaşım işine karışmış gibi olmayayım fakat

alternatörlerde frekans sabitlemen çok zor onun yerine dc generatörle akü grublarını şarj edip daha sonra ac ye çevirmek daha kolay olur herhalde diye düşünüyorum saygılar

Forum istatistikleri

Konular
128,301
Kullanıcılar
450,136
Son üye
ugur ta

Yeni konular

Geri