Alternatör

crybad

Üye
Öncelikle herkese iyi ramazanlar bana yardımcı olacak arkadaşlara teşekkür ederim şimdiden bir arkadaşımın elinde 10 kw alternatör var bana uygun fiyata verecek şöyle bir sorun var benim bağlayacağım yer 5kw desteklıyor ben bunu alsam bağlasam 5 kw kullana bilir miyim ? yoksa 5 kw almam daha mı iyi olur ikiside hemen hemen aynı fiyata denk geliyor hatta 10 kw biraz daha düşük

İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
Öncelikle herkese iyi ramazanlar bana yardımcı olacak arkadaşlara teşekkür ederim şimdiden bir arkadaşımın elinde 10 kw alternatör var bana uygun fiyata verecek şöyle bir sorun var benim bağlayacağım yer 5kw desteklıyor ben bunu alsam bağlasam 5 kw kullana bilir miyim ? yoksa 5 kw almam daha mı iyi olur ikiside hemen hemen aynı fiyata denk geliyor hatta 10 kw biraz daha düşük

Kullanabilirsin

5 kw desteklemek kablo çapı ile ilgili olmalı 2mm veya 2.5mm kablo çapı varsa 10 da kaldırır elbette

nerden aldınız? fiyatlar nasıl?

Forum istatistikleri

Konular
128,133
Kullanıcılar
449,850
Son üye
umutbaysal9

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri