Alarm Sisteminin Uzaktan Kumandasının Frekans Bandı?

Alarm Sisteminin Uzaktan Kumandasının Frekans Bandını Bilmiyorum Yeni Kumandanın Nasıl Tanıtılacağını da Bilmiyorum. Resimdekilerden Birisi Yanlış Bilmiyorsam Sinyal Tekrarlayıcı Alarm Sistemi Kablolu Olduğu için Repeater sonradan 1 tane kablosuz pir dedöktör için monte edildi ama kumanda da kablosuz olduğu için ona bağlı olduğunu sanıyorum frekans bandını bi türlü göremedim sanırsam 868MHZ ama tam emin olamıyorum.
Ve kumandanın anteni pcb karta gömülü heralde ama sonuçta bir çıkışı olmalı onuda gözüme kestiremedim bilen onuda söylerse çok makbule geçer.

Lütfen yardımcı olur musunuz?

09.jpg 10.jpg 11.jpg

Konuyu açtıktan hemen sonra öğrendim ki kumanda frekansı 319,5MHZ'miş. Bende broadlink rm 3 pro cihazı var bunun rf sinyal özelliğide var 315-433mhz bandında çalışıyor ama kumandayı tanıtmayı çalışınca algılamıyor kumandada kopyalamaya karşı korumamı var yoksa ben bilmediğim bir yöntem mi var?

Moderatör tarafında düzenlendi:
315 - 433 MHz bandında değil, sadece 315 MHz ve 433 MHz frekansındaki cihazları destekliyor. Sizin cihaz 319.5 ise standart dışı bir cihaz gibi duruyor.

315 - 433 MHz bandında değil, sadece 315 MHz ve 433 MHz frekansındaki cihazları destekliyor. Sizin cihaz 319.5 ise standart dışı bir cihaz gibi duruyor.
Ben 315 ile 433 Mhz arasında demedim arasına - koyarak ayırdım size öyle gelmiş ve bu tarz frekanslar arasında benim bildiğim belli bir oranda sapma olsada algılaması lazımdı. 4.5 Mhz'den kim ölmüş :)

caddex kumandası heralde eğer eski tip kumanda ise 433 MHZ kumandadır yeni tip ise 868 MHZ olabilir

Kumandayı nasıl tanittiginizi sorabilirmiyim ve nin kumandaları receiver la sorunsuz çalışır

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
127,964
Kullanıcılar
449,610
Son üye
cagriaytmz

Yeni konular

Geri