Akvaryum için su tamamlama

legolas82

Üye
Merhaba akvaryumdaki eksilen su için farklı kaynaklarda bilgi buldum ama 5 bacaklı roleyi bağlama konusunda yardımlarınıza ihtiyacım var. Elimdeki malzemeler

12v 2.A adaptör
12v 3.6w su pompası
12v sıvı seviye şamdırası
12dvc 5 bacaklı röle

Not: Şamandırayı direk rölesiz bağladığım zaman çalışıyor fakat güven vermiyor.Yardımlarınız için teşekkür ederim.

limit swiç denediniz mi? yada araştırdınız mı? akvaryumlarda kaçak yoksa kolay kolay su eksilmez.

Üstadım deniz akvaryumlarında buharlaşma çok hızlı oluyor hergün ortalama 1 litre su eklemek gerekiyor. araştırırken hep bu şekilde bir röle takmak gerektiğini söylemişler ama nasıl onu söyleyen yok :)

Üstadım deniz akvaryumlarında buharlaşma çok hızlı oluyor hergün ortalama 1 litre su eklemek gerekiyor. araştırırken hep bu şekilde bir röle takmak gerektiğini söylemişler ama nasıl onu söyleyen yok :)
deniz akvaryumu olduğunu şimdi söyledin, ilk mesajda sadece akvaryum yazmışsın. yine de limit swiçi dene.
hatcheryde çalışırken bizde de su kaybı fazla oluyordu. havuzlardaki gibi bir rezerve tankımız vardı. aynı zamanda ısıtma tankı olarak ta kullanıyorduk. sisteminizin kapasitesini yerini görselini görmeden yorum yapmak çok zor.

Son düzenleme:

Forum istatistikleri

Konular
128,196
Kullanıcılar
449,974
Son üye
umitseyhan

Yeni konular

Geri