AEI HA_841D alarm sistemi

ozioz

Üye
HA-841D model alarm sistemim var.Devre üzerinde 1 pır bağlama gösteriliyor.Pır sayısını arttırmamız mümkün mü acaba? Paralel bağlamaya çalıştım ama pırlardan biri çalışıyor,diğeri çalışmıyor.Birde kapı-pencere pırları için bir ayar durumu olmuyor mu?Kapı açıldığı gibi siren çalışıyor.Şifre giriş süresi tanımıyor.Bu bir arızamıdır?Sistem eski sistem.İnternet te araştırdım bulamadım..Yardımlarınız için teşekkür ederim.

HA-841D model alarm sistemim var.Devre üzerinde 1 pır bağlama gösteriliyor.Pır sayısını arttırmamız mümkün mü acaba? Paralel bağlamaya çalıştım ama pırlardan biri çalışıyor,diğeri çalışmıyor.Birde kapı-pencere pırları için bir ayar durumu olmuyor mu?Kapı açıldığı gibi siren çalışıyor.Şifre giriş süresi tanımıyor.Bu bir arızamıdır?Sistem eski sistem.İnternet te araştırdım bulamadım..Yardımlarınız için teşekkür ederim.
Merhaba : ozioz.
Tabiki pır sayısını artırmanız mümkün ..Tabi seri bağlama şartı ile...Parelel bağlamışsanız olmaz..o zaman her iki pırında aynı anda görmesi lazım gelir..!!!Diğeri için ise bir arıza olduğunu sanmam ...Program üzerinden tanımlama yapılması lazım olabilir....Programına bende baktım malesef bulamadım ...Almanca bir şeyler buldum ama ...pek işe yarar şeyler değil..Elinde döküman olan arkadaşlar vardır elbet ...Kolay gelsin..

Forum istatistikleri

Konular
128,331
Kullanıcılar
450,176
Son üye
electrical_engineer

Yeni konular

Geri