adp3 yazılım ve kullanma kılavuzu

sinclair

Üye
Elimdeki Hitech pws-1700 panel için ADP3 eski versiyonu lazım. İnternettekiler yeni versiyon ve pws-1700 programlamıyor

Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
adp 3.2.03 en üst versiyondur.(pws500s, 520s, 700, 1711, 1720, 1760, 2100, 3160, 3260, 3261, 3760 programlanabilir.)
1700 programlamak için adp 2.53 ile kullanmalısın.bana mail adresinizi verirseniz programı gönderebilirim yada buraya nasıl ekleyebilirim bilmiyorum.

kolay gelsin, arkadaşlar hitech o.p nin türkçe kullanım kitabını nasıl temin edebilirim. linkte indirdiğim proğram kurulumu. kullanım kılavuzunu nasıl temin edebilriim

bana mail adresi verirseniz ben adp 3 için tr. kullanma kılavuzu gönderebilirim.yada buraya nasıl ekleyebilirim, tarif ederseniz burayada ekleyebilirim.

FATEK_EXPERT ' Alıntı:
bana mail adresi verirseniz ben adp 3 için tr. kullanma kılavuzu gönderebilirim.yada buraya nasıl ekleyebilirim, tarif ederseniz burayada ekleyebilirim.
arkadaşım bana ADP 3.0 ın türkçe kullanma kılavuzu lazım gönderebilirsen sevinirim

merhaba ,

Döküman onur müh. yaptığı eski döküman mı acaba ?

saygılar

arkadaşlar bana da adp3 ün kullanma klavuzu lazım elinde bulunan arkadaş varsa bana da göndereblir mi?

Merhaba arkadaşlar,

Adp3 kullanım klavuzu olan gönderirse sevinirim

ADP3 programının setup dosyası da var onu isteyen varsa ekleyebilirim.

Kolay gelsin.

Murat

Arkadaşlar,

Elinde ADP3 V2.53 olan varsa siteye ekleyebilir mi?

Forum istatistikleri

Konular
128,212
Kullanıcılar
449,990
Son üye
alpersirakaya

Yeni konular

Geri