Vestel White WM 850 Kullanım Kılavuzu

alphablind

Üye
Herkese merhabalar, evin deposunda çok eski bir çamaşır makinesi buldum, temizledim ve bağlantılarını yaptım ama kullanmayı beceremedim. Bunun kullanım kılavuzunu da bulamadım. Her şey manuel sanırım, suyu alıyor yıkıyor ama boşaltmıyor. Boşaltsın diye tekrar kapatıp başka programa takıp çalıştırıyorum. Şunu kullanmayı öğretebilir misiniz? Ortada bulunan dört tuşun ortasındaki iki tuş ne işe yarıyor? Soldaki devir sanırım, en sağdaki açma kapama ancak ortadakiler ne? Teşekkürler şimdiden. Yeni çamaşır makinesi alacak bütçem yok. Bunu halletmem lazım.

Ekli dosyalar

• IMG20200807192736.jpg
    IMG20200807192736.jpg
    287 KB · Görüntüleme: 249
Merhaba roket bilimi değil elbet :), deterjan cekmecesinde programlar yazıyor. Tuşlar sırasıyla sıkma devrini yarıya düşürme, yarım yük tam kapasite olmayan çamaşır yıkamada, sıkma iptal ve başlat tuşu. Çamaşır yüklemesi yaptıktan sonra dereceyi ayarlayın programı seçin 3 tustan uygun olanı secin ve başlatın.

Boşaltma pompasına bir bakın veya baktırın, bosaltmazsa yıkamanın bir anlamı da kalmıyor.

Merhaba roket bilimi değil elbet :), deterjan cekmecesinde programlar yazıyor. Tuşlar sırasıyla sıkma devrini yarıya düşürme, yarım yük tam kapasite olmayan çamaşır yıkamada, sıkma iptal ve başlat tuşu. Çamaşır yüklemesi yaptıktan sonra dereceyi ayarlayın programı seçin 3 tustan uygun olanı secin ve başlatın.

Boşaltma pompasına bir bakın veya baktırın, bosaltmazsa yıkamanın bir anlamı da kalmıyor.
Çok teşekkür ederim cevabınız için. :)

Forum istatistikleri

Konular
128,133
Kullanıcılar
449,850
Son üye
umutbaysal9

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri