80 li-90sanlı yıllar

paskomya

Profesyonel Üye
sanırım 80 li yılların sonu 90 lı yılların başıydı, romantiktik hepimiz bazıları değil. hepimiz şairdik bazılarımız değil. bazılarımız yazardı bazılarımız değil, ve bu gün 30 yıl önceki hatıra defterimi buldum. ve okudum o zamanlar bir başkaymış, yaşadığım aşklar hatta karşılıksız aşklar yazmışım çizmişim güzel insanlardan güzel sözleri not almışım ama bir filmden ama ama bir yazardan ama bir kitaptan ama bir şairden. şimdi onları tekrar okudum. ne diyeyim hayatımın 5 senelik kısmını, yaşadıklarım resmen bir romanmış. bir değil birden fazla sevgili. hani çapkın filan değilim, ama hayat-yaşam-na derseniz deyin hayatın akışı. bazen tatlı bazen acı. şimdi içimden bunları paylaşmak geldi. ama site izin verir mi bilmem. yada wordpress te mi paylaşayım. karar veremedim. zaman zaman anılarım aklıma geldi gözlerim yaşardı, zaman zaman "ne kadar salakmışım dedim" şimdikiler anlamaz ama bizim zamanımızda aşk vardı yazmamı yazın derseniz yazarım, güzel insanlardan, filmlerden, şairlerden, yazarlardan kendimden.

70 li yılların, en güzel aşk filmi " LOVE STORY" den, unutamadıgım hala tekrarladım bir replik,,
Sararan çimenlerin yeşilliğini,
Solan çiçeklerin güzelliğini
Hiç bir şey geri getiremez
Ama, hayatta hiç bir şey üzülmeye değmez..

benim kendimin içinde olduğu kartpostalım bile vardı. galiba 90 yılıydı denizlide bir fotorafçı bizi çekti 2 kız 2 erkek o yaz arkadaşlar görmüşler haber verdiler. o zamanlar kartpostal satan dükkana gidip 10 tane almıştım. satıcı kız "neden bu kadar çok satıyor bu kartpostal" kartpostalı yüzümün yanına kaldırıp " bak bakalım tanıdık biri var mı?" diye sorarak cevap verdim.

Forum istatistikleri

Konular
128,132
Kullanıcılar
449,849
Son üye
cagan20

Yeni konular

Geri