7 adet og kablosu nasıl taşınmalı

asburak arkadaşımızın yazılarından anladığım,ortada OG kablo diye bir kablo yok (kablonun nyy olduğundan bahsediyor ).3x185 mm2
kablo da OG için yüksek bir kesit.Pojeyi ekleyebilirseniz,cevaplandırmak daha kolay olacak.

Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
asburak arkadaşımızın yazılarından anladığım,ortada OG kablo diye bir kablo yok (kablonun nyy olduğundan bahsediyor ).3x185 mm2
kablo da OG için yüksek bir kesit.Pojeyi ekleyebilirseniz,cevaplandırmak daha kolay olacak.

Evet Abi 1.mesajda O.G. kablodan 6.mesajda NYY'den bahsediliyor çelişkili ifadeler var :) Projeyi görmek şart oldu.

abi ben o.g. diye biliyordum şimdi baktım ki nyy. upload edemedim etsem koyacam siteye. ugrasıyorum

abi ben o.g. diye biliyordum şimdi baktım ki nyy. upload edemedim etsem koyacam siteye. ugrasıyorum

Uğraşacak birşey yok gayet basit;
1-Dosyayı zip veya rar ile sıkıştırılmış dosya haline getiriyorsun.
2-Verdiğim linki tıklayıp açılan sayfada gözat'a tıklayıp bilgisayarında dosyanın yerini bulup okeyliyorsun.
3-Yükleme (upload) bittiğinde download yani indirme linki çıkacak.
4-O linki kopyalayıp bize veriyorsun.Bizde indiriyoruz :D

malesef ki butun upload siteleri engelli. sitelere giremiyorum. bu siteye upload yok mu yada mail versenız de atsam ??

Projesini yukarıdaki şekilde paylaşırsanız daha iyi görüş bildirebiliriz. Mail bildirmek pek uygun değil bana sorarsanız.

bana da uygun değil de paylaşamıyorum. ben yollayım sen ekle sistemden engellenmiş. yada bekleyin birazdan halledeceğim.

kablo ag buyuklukler farklı. projede bi çözüm getirmişler ama kablo tavası ile taşıyacaklar.

benim de tavsiyem 3x kullanman. şu an çalıştığım şirkette 1 nolu trafo çıkışından gelen kablolar tek damarlı ve r s t ayrı ayrı çekilmiş. yani r den, s den, ve t den alıp üçlü yapılmamış kablolar ve akım dengesizliği çok fazla. 1. faz 1900A çekerken diğer faz 1200A çekiyor. öncelikle mutlaka buna dikkat et. işini şansa bırakmak istemiyorsan pc tv vs kablolar için kaliteli marka kablolar kullanmanı tavsiye ederim. ayrıca dışı pvc kaplı zırhlı sprallerin içerisinden geçirirsen de daha sağlam olur...

Forum istatistikleri

Konular
128,433
Kullanıcılar
450,356
Son üye
HiçBilmiyorum

Yeni konular

Geri