555 entegresi devresi

mert_13

Üye
slm arkadaşlar bende 555 entegresi devresinde hoca devrenin çalışmasının anlatımını isterdi konu hakkımda bir fikrim yok bana yardımcı olurmusunuz

ben kendimi anlatamadım gariba demek istedigim o degirdi

slm benim elimde 555 entegresi devresi var ve ben bunu çalışmasını anlatacam devreyi görmek için mail adresinizi yazarsanız daha ii olur cevapbınızı bekliyorum yardımlarınız için tşkl

Merhaba
555 çok kritik ve de özel bir entegre değil.Üstelik hiçbir ticari değeri de yok.Eğer devre çok özel değil ise yayınlarsanız dilimiz döndüğünce anlatırız.

yaa sorun işte orda yayınlamasını birsem yayınlayacam en ii si benim e mail adresim bu kral_13hotmail.com ekleyin ordan göndereyim cevapbınızı bekliyorum yardımınız için tşkl

yardım etmek isteyen yokmu yaaa ne olur bu devre için yardım istiyorum msn yazmıştım ekleyin ordan konuşarım

mert yardım bu şekilde özelden konuşarak olmuyor genelde burda, sen sorununu yaz buraya birileri de cevaplasın ki daha sonra aynı şekilde takılan olduğunda burayı okusun o da yararlansın

elindeki devrenin bitmap resmini al , olmadı print screen yapıp resmini al , daha sonra imagehack.us da yükleyip linkini buraya yapıştır

tamam abi yeni konu açarak yayınladım yardımlarınızı bekliyorum

Forum istatistikleri

Konular
128,179
Kullanıcılar
449,940
Son üye
yavuzturan

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri