400 yataklı hastane projesi

ALPXEK

Üye
Öncelikle Herkese Bilgi Alışverişleri için Çok Teşekkür ediyorum sizlerden çok acil bir konuda yardım istiyorum Elinizde 400 yataklı hastane elektrik uygulama projesi mevcut ise paylaşabilirmisiniz

sizlerden yardım bekliyorum

İyi Çalışmalar

Saygılarımla

arkadaşlar İlginize teşekkür edrim

paylaşım böylemi olmalı sizce?

Sayın Muhittin Kaplan

Ben oldugunu idda etmedim ama hiç cevap gelmeyince haklı olrak bunu sordum

cevap yazarken biraz daha dikkat etseniz daha olucak ben bilgi paylaşmak istiyorum gerksiz yorumları degil

131,935 adet uye gorunuyor. Bunlarin % 10 kadari aktif takip ediyor olsun forumu. Bu kadar uye size "Elimde boyle bir proje yok", Bende yok" gibi cevaplar yazsa bu baslik cok eglenceli olur.
Forumlar serbest alanlardir ve kimsenin bir sey vermeye yada almaya mecburiyeti yoktur. Siz ihtiyacinizi yazarak talep edersiniz ve cevap veren cikarsa cikar, yoksa baska forumlarda aramaya devam edrsiniz,kesersiniz vb takdir size aittir, lakin "...niye cevap verilmiyor", "...neden bu kadar kisi okumus cevap yazmamis" gibi mesajlar oldukca iticidir ve cevap verecek kisileri de imtina etmeye sevkeder.
Diger onemli nokta ise; Turkiye de sizce kac adet 400 yatakli hastahane yapilmistir, bu projeyi tasarlayan veya uygulayan kisilerden kac tanesi bu forumu takip ediyodur, ne kadarlik surelerle mesajlari kontrol ediyordur, kontrol ettigi mesajlardan kac tanesini inceliyordur, ticari vb sebeplerle kac tanesi bu projeyi yayinlar?

Siz kendi yaptiginiz projelerden kac tanesini paylastiniz? Foruma yazdiginiz 24 adet mesajin 23 tanesini talep seklinde, 24. mesajiniz ise meslek liseleri hakkinda yapilan bir tartisma/fikir beyani basliginda tavrinizi beyan eder bir mesaj...

Bu mesaji, sahsiniz nazarinda bu tip tepkiler veren uyelerden duydugum rahatsizligi ifade etmek amaci ile yazdim. Polemik konusu yapmayin lutfen. Sunu unutmamak lazim, hicbirimiz bu tip forumlar icin para odemiyoruz ve kimseyi bir seyler yapma konusunda zorlamaya hakkimiz yoktur!

Sayın Muhittin Kaplan

Ben oldugunu idda etmedim ama hiç cevap gelmeyince haklı olrak bunu sordum

cevap yazarken biraz daha dikkat etseniz daha olucak ben bilgi paylaşmak istiyorum gerksiz yorumları degil
Katana Güzel Açıklamış NAzikce.
Ama Kimse Size Cevap vermek Durumunda Değil. Buda Biraz Kaba Oldu Sanırım.

Öncelikle Herkese Bilgi Alışverişleri için Çok Teşekkür ediyorum sizlerden çok acil bir konuda yardım istiyorum Elinizde 400 yataklı hastane elektrik uygulama projesi mevcut ise paylaşabilirmisiniz

sizlerden yardım bekliyorum

İyi Çalışmalar

Saygılarımla
arkadasim 400 yatakli yok ama gurcistanda 300 yatakli ozel hastane projesi yapiyoruz istersen mail ile iletisime gecebilirsin elimizden geleni yapariz sitemkar davranmissin ama yeni okudum basligini :)

katana arkadasıma katılıyorum her sordugumuz soruya cevap verilecek diye mecburiyet yok.ayrıca sen bu soruyu ne amacla sordun.projemi cizeceksin veya böyle bir tesistemi calısma yapıyorsun bana göre konuyu dogru acmamıssın

Sayın Yorumseverler
Özellikle beni formda takip ettiginiz için teşekkür edrim açtıgım konudan ziyade farklı noktalarra egilmişsiniz ama şunu gözardı etmişsiniz sizlere yardımcı olucagımı düşündügüm bir noktada inanın hiç düşünmeden yardımcı olurum bunun eksikligini yaşıyorum ve mesleki konuda yetersiz olan her bireyin bu sıkıntıyı çektiginide görüyorum ve gerçekten burada benim amacım tartışmak degildi olayı çok farklı noktalara götürüyosunuz

benim sizlerle tartışmak laf polemigine girmek gibi bir düşüncem yok ben meslegimi ögrenmeye çalışıyorum ve siz lerden fikirlerinizi tecrübelerinizi rica etsem paylaşırmısınız diyorum ama paylaşmaktan anlayışınız gereksiz yorumlar olsa gerek

hepinize teşekkür ediyorum

yorumlarınızı ve diger mesleki paylaşımlarınızı bu konu başlıgında artık istemiyorum

tekrar teşekkür ederim hepinize iyi çalışmalar

arkadaşlar bana da 300 yataklı bır hastane projesi lazım elinizde varsa çok memnun olurum .

Forum istatistikleri

Konular
128,196
Kullanıcılar
449,975
Son üye
yamanelektronik2023

Yeni konular

Geri