3RW4055 SOFT START kontaktörle mi yoksa direkt olarak mı bağlanıyor?

Sn Volky star stop için İnput girişi vardır. Lakin dosyayı ekleyemedim :( bir tarif ederseniz sevinirim nasıl eklendigini

Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
arkadaşlar ben bu cihazı (3rw4055) çalıştırıyorum fakat daha motorda hiç bir hareket olmadan default lambası yanıyor. bağlantıda sadece a1 ve a2 uçlarına 220 v verip 1 ve 3 nolu uçlar arasına da start butonu koydum. 13-14 ve 23-24 , 95-96-98 uçlarına ilişkin herhangi bir bağlantı yapmadım.
dediğim gibi 45 kw lık fan için kullandım . acaba class ve parametre ayarlarında bir sıkıntı mı var yardımcı olurmusunuz?

Merhabalar,
Soft starterın kendi gucu nedir, default mu yanıyor yoksa overload mu ...Tekrar calıstırmayı denediğin zaman hatayı silebiliyormusun...Classı kaca ayarladınız...

class 15 ve class 10 unuda denedim. default lambası yanıyor ve resetlediğimde lamba sönüyor , 2 dk sonra gene aynı lamba yanıyor motorda herhangi bir hareket olmuyor.

arkadaşlar bu konuyu bir netleştiremedik:( yardımcı olabilecek yokmu

arkadaşlar bu konuyu bir netleştiremedik:( yardımcı olabilecek yokmu

Merhaba Yardımcı Olmaya Çalışalım.

A1 ucuna faz a2 ucunada ntr vereceksin a1 ucundaki fazda bir kprü al bir 0-1 seçici anahtarın no kantağında geçirip ın girişine ver çalışır.

Bu modelde orta faz direk enerji geçirir zaten normaldir.
Anlamadıysan şekil gnderirirm.

sn life 01 seçici anahtar hangisi burada 1-2-3 -ın ve 13-14,23-23 nolu uçlar var. numara yazarsanız memnun olurum. bnm cihaz 3rw40 55

sn life 01 seçici anahtar hangisi burada 1-2-3 -ın ve 13-14,23-23 nolu uçlar var. numara yazarsanız memnun olurum. bnm cihaz 3rw40 55

A1-A2 uçlarını besle A1 den kprü al bir kablo ile 0-1 sivicinin açık kontağına gir kontaktan çık 1 nolu uca gir bitti.

Sivici aç kapa çalışır.
Mail adresi ver şekli gnderim.

birde parametre ayarlarında dikkat etmem gereken durum nedir. hangi ayarlarda bir hata olursa sistem çalışmaz.

birde parametre ayarlarında dikkat etmem gereken durum nedir. hangi ayarlarda bir hata olursa sistem çalışmaz.

Maili Gönderdim.
Parametre ayarları ilk etapta motor akımını kalkış süresi baypas zamanı bunları ayarla.
Baktın Hata verdi tek tek termik kalkış ve diğerlerine bakarsın.

Forum istatistikleri

Konular
128,210
Kullanıcılar
449,989
Son üye
veyselknkc

Yeni konular

Geri