3530 cp bulaşık makinası arızası

sabanelif

Üye
merhabalar

3530 cp bulaşık makinam ''s'' lambası sürekli yanıyor.hepsibirarada tablet kullanıyorum.buna paralel düğmesi belirli aralıklarda takılı kalıyor ve bir kez atlattıktan sonra ilerliyor sonra tekrar takılı kalıyor.yardımlarınızı bekliyorum.saygılar.

"salt" yani tuz demek. tuz haznesi boş demek. uyarı ışığı. hepsi bir arada tablet kullanıyor ve sonucundan memnun iseniz tuz uyarı ışığını önemsemeyin. takılma olayını da incelemek gerekiyor. kontrol kartında, ntc de ısıtıcıda problem olabilir

parlatıcı önemli değil ama makinelerde tuz kullanılmalıdır .tuz kabına tümleşik olan reçine suyu filtre eder ve yumuşatır.rejenerasyon denilen bir sistem ile yan depoda önceden biriken su belirli zamanlarda tuz haznesinden geçerek reçine bölümüne akmaya başlar.ve zamanla kirlenen reçine bu tuzlu su sayesinde yıllarca temiz kalır.içine attığınız tabletin bu reçineyi temizleme imkanı yoktur.tablet kullansanız bile tuzu ürünlerden eksik etmeyiniz.

"salt" yani tuz demek. tuz haznesi boş demek. uyarı ışığı. hepsi bir arada tablet kullanıyor ve sonucundan memnun iseniz tuz uyarı ışığını önemsemeyin. takılma olayını da incelemek gerekiyor. kontrol kartında, ntc de ısıtıcıda problem olabilir

kanyak bey merhaba

program düğmesi ana yıkamaya kadar sorunsuz ilerliyor.ana yıkamaya başladıktan sonra belirli aralıklarda bazen sık bazen fazla arlıklı olarak takılıyor atlatarak tamamlatıyorum.ancak bulaşıkları temizlemeden turunu tamamlıyor.

bugün makineyi söktüm.kablo dalında hiçbir hasarlanma ve yanma yok.soket bağlantılarındada yanma ve hasarlanma yok.görünen herhangi bir problem mevcut değil.ayrıca yanan tuz ışığı tuz ilavesi yapınca söndü.makine program düğmesi takılması için aklıma 2 nokta geliyor.ya ısıtıcı arızalı yada program beyni diye düşünmeye başladım.takılmayı elle atlatıyorum ancaksoğuk yıkama yapıyor.dediğim gibi takılmayı ana yıkamada yapıyor.aklıma takılan diğer konuda depoda turuncu renkte bir sıvı mevcut bu nedir.

ayrıca ntc ve kontrol kartının fotolarını gönderebilirmisiniz.saygılar.

bugün makineyi söktüm.kablo dalında hiçbir hasarlanma ve yanma yok.soket bağlantılarındada yanma ve hasarlanma yok.görünen herhangi bir problem mevcut değil.ayrıca yanan tuz ışığı tuz ilavesi yapınca söndü.makine program düğmesi takılması için aklıma 2 nokta geliyor.ya ısıtıcı arızalı yada program beyni diye düşünmeye başladım.takılmayı elle atlatıyorum ancaksoğuk yıkama yapıyor.dediğim gibi takılmayı ana yıkamada yapıyor.aklıma takılan diğer konuda depoda turuncu renkte bir sıvı mevcut bu nedir.

Ayrıca ntc ve kontrol kartının fotolarını gönderebilirmisiniz.saygılar.

tüp tipi ısıtıcıyı değiştim.ancak sonrada su almama problemi yaşadım.ısıtıcının hortumundan su kaçırdığı için su taşma emn.devreye giriyor.hortumu değiştirdim.sonuç ok.

tüp tipi ısıtıcıyı değiştim.ancak sonrada su almama problemi yaşadım.ısıtıcının hortumundan su kaçırdığı için su taşma emn.devreye giriyor.hortumu değiştirdim.sonuç ok.

arkadaşlar merhaba

daha önce program düğmesi,ısıtıcı,ısıtıcı hortumu,beyin değişen makinam için yeni bir arıza ortaya çıktı.
makinamda su almama problemi var.makina açıkken de özellikle bekledim kablo kokusu geldi.açıp bakmadım.
daha önce değişen parçalar için bir problem olacağını sanmıyorum.
arıza konusunda yardımcı olabilirseniz memnun olurum.saygılar.

Forum istatistikleri

Konular
128,212
Kullanıcılar
449,992
Son üye
plaxo

Yeni konular

Geri