İnşaallah diyorum sn. Burçin.
Benim büyük kızımla laptopumuzu paylaşamıyoruz. Taksitle filan bir tane almayı düşünüyordum, şimdilik askıya aldım. Şu projenin ne olduğunu öğrenebilseydik belki ben kazanabilirim diye şimdilik almayı erteledim.
Hadi hayırlısı.
Not : Sayın volcanoos ben tatlı türü kurabiyeyi çok severim.

Son düzenleme:
aslında çok güzel bir organizasyon ama benim gibi öğrencilerin şansızlığı üniversitenin ikinci dönemine denk geliyor keşke fuarın 1 fazın dada yer alsaydınız sizlerle tanışmak bana şeref verirdi.buraya ve burdaki yardım sever arkadaşlara çok minnettarım hayırlı çalışmalar başka sefere inşallah

İnşaallah ben de fuarda sizleri ziyaret edip tanışmayı düşünüyorum. çok şey öğrenip + pop verdiğimiz arkadaşlarla yüz yüze görüşüp teşekkür etme fırsatı bulmuş olacağız.

proje güzel ben üyeni kahramnamraştan yazıyorum win09 orada olucam inş.görüşmek isterim ....hangi stantta olacaksınız ....

Arkadaşlar biz şirket olarak fuarın 1. fazında stand açacağız ama ben elektrikle alakadar olduğum için 2. fazınıda ziyaret etmek istiyorum.

Siteden online davetiye aldım ama bu 2.faz içinmi acaba. yoksa her ikisi içinde geçerlimi?? Çünkü davetiyede öle bir bilgi yok.

Son düzenleme:
İlgilenen arkadaşlar bi cvp yazarsa iyi olur

İnşaallah ben de fuarda sizleri ziyaret edip tanışmayı düşünüyorum. çok şey öğrenip + pop verdiğimiz arkadaşlarla yüz yüze görüşüp teşekkür etme fırsatı bulmuş olacağız.
Bir de - pop verdiklerimizden sopa yeme tehlikesi var,onu napcaz :)

Pazar gunu iş arkadaşlarımızla gelecegiz.Görüşmek üzere

Forum istatistikleri

Konular
128,212
Kullanıcılar
449,990
Son üye
alpersirakaya

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri