2 kamera arasında kaldım..

canj23

Üye
herkese selamlar arkadaşlar 2 ad. kamera var fiyatları hemen hemen aynı fakat hangisini kullanıcağıma bir türlü karar veremiyorum özelliklerini aşağıdaki linklerde verdim özellik ve marka olarak sizce hangi kamerayı kullanmalıyım yardımlarınızı çok acil bekliyorum teşekkürler...URANIUM MLG110MB 1/3CMS 600TV12MM60BIGLED(BAYAK) - 1670927

D-7006 - D-Cam Güvenlik Sistemleri

d-cam hakkında iyi yorumlar aldım fakat uranyum marka hiç duymamıstım bu marka içinde daha önce kullanmıs arkadaşlardan nasıl bir markadır bilgi verirlerse çok memnun olucagım...

ama iki markada seçim yapmak zorundaysan dcam i kullandım sorunsuz işini görür
uraniumda oem dağıtımı yapan seckin bir firmanın ürünü.markalarını oldukca övüp arkasında duruyorlar.bir sıkıntı yasayacagını tahmin etmiyorum.ama cmos kameralar en 2-3 yıl a arza cıkarabilir

Merhaba , bu iki seçim arasından mutlaka birini seçmen gerekiyorsa D-cam derim. Ama gönlüm CCD kamera kullanmandan yana. Saygılarımla.

cevaplar için çok teşekkür ediyorum herkese şimdi benim sorunum kamera özelliklerinden cok fazla anlamamam cmos ccd arasındaki farkları bilmiyorum en basiti ccd kamera fiyatları nekadardır bu kameraların fiyatlarına bulabilirmiyim ve ccd veya cmos oldugunu nerden anlarım bu konuda yardım edersenız ve ccd kamera fiyatları bu kameralara arasında fiyat ucurumu yoksa neden ccd kullanmayım...

- - - Updated - - -

resim sensörü 1/3" SONY SUPER HADCCD yazıyor ise ccd mi oluyor acaba

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,189
Kullanıcılar
449,957
Son üye
sezercakmak

Yeni konular

Geri