16 Kameralı Kamera sistemi yardım.....

Arkadaşlar Merhaba....

İş Yerime 16 Kameralı Güvenlik kamerası sistemi döşemeyi düşünüyorum..Yaklaşık 2 haftadır araştırıyorum ve karar verdiğim malzemeleri aşağıda sıraladım fikir ve önerilerinizi belirtirseniz sevinirim...

İlk önce kuracağım binanın özelliklerini anlatayım;

Bina 4 katlı..
1. Giriş katı kafeterya yaklaşık 250 m2 bir alan..
2. Katlarda L şeklinde koridorlarım var.. Koridor mesafelerim yaklaşık 10 metre.
3. Dvr Kayıt cihazı ile kameralar arası yaklaşık 30 mt.

DVR Kayıt Cihazı : Neutron TR 16 C (1 adet)

Kafeterya içi kamera : Neutron GV-2732 XCAVK 540 TVL (4 adet)

Apartman girişi kamera : Neutron GV-2732 XCAVK 540 TVL (1 adet)

Kasa Kamerası : Zoom yapabilen ve yazar kasa bölgesini net seyredebileceğim bir kamera (tavsiyelerinizi bekliyorum) (1 adet)

Koridor Kamerası : Neutron NT-2780 480 TVL veya Neutron GV-2723 540 TVL Dome kamera (Her Koridor için 2 adet toplam 6 kamera)

NT-2780
GV-2723

Kablo: Birtaş 4+1 RG59 U (Aslında 2+1 yetiyor fakat daha sonradan diğer 2 kabloyu farklı amaçlar için kullanabilirim.)

Adaptör : 10 A SMPS adaptör (2 adet)

Konnektör : BNC-POWER
QHmVRNl_Z2NwobCBYZnw-kSjSSJM5Xse8XXTfCOUTM_QhHEs9W.jpg

Şimdiden vermiş olduğunuz bilgiler için teşekkür ederim.....

' multi güvenlik sistemleri ' olarak önerimiz - jd636i 3.5-6.0 mm'lik lens'le beraber mükemmel performans saglıyor....!

bizce seçmiş olduğunuz sisteminiz oldukca gecerli hayırlı olsun

güzel kardesim simdilerde bankalar bile box kamera yerine dome kamera taktırıyor estetik acısından sen müsteriyi korktumak istiyorsan box kamera ideal ama müsteri ürkmesin göze güzel hitap etsin dersen dome kamera daha uygun olay tamamen estetik tabi sen iş yerine göre değerlendirirsin artık

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,189
Kullanıcılar
449,957
Son üye
sezercakmak

Yeni konular

Geri