12. Uluslararası Uydu İletişimi, Yayıncılık, Kablo... fuarı

korkmaz_design

Yönetici
Yönetici
Yönetici
12. Uluslararası Uydu İletişimi, Yayıncılık, Kablo ve TV Sektörü Fuar ve Konferansı20 - 23 Kasım 2008 tarihleri arasında düzenlenecek olan yayıncılık, kablo ve uydu sektörlerinde Avrasya'nın bir numaralı etkinliği Broadcast Cable & Satellite eurasia 2008 - a CeBIT Event - Fuar ve Konferans'ına hoşgeldiniz .
Broadcast, Cable & Satellite eurasia 2007 - a CeBIT Event -, İstanbul Fuar Merkezi'nde, toplam 15.000 m2 alan üzerinde, global pazarlardaki en yeni ürün, teknoloji ve hizmetleri yakından görme fırsatı sundu. Fuar, geride bıraktığı 11 yılda profesyonel ziyaretçileri çekerek katılımcı memnuniyetini en üst düzeye çıkardı. Organizatör Hannover-Messe International Istanbul'un uyguladığı kalite standartları, dünya çapında yürütülen yoğun tanıtım kampanyalarıyla birleştirilerek fuarı her yıl daha fazla ilgi çeken bir iş platformu haline getirdi.

Uluslararası sektörel dergiler, web siteleri ve gazetelerde yapılan tanıtım çalışmaları, Broadcast Cable & Satellite eurasia 2008 - a CeBIT Event -'in bilinirliğine çok önemli katkılar sağladı. Yoğun tanıtım çalışmaları sonucunda Orta Doğu, Afrika, Amerika ve Avrupa'da çok sayıda basın yansıması elde edildi.

http://www.cebit-bcs.com/

Forum istatistikleri

Konular
128,191
Kullanıcılar
449,964
Son üye
lelaxi

Yeni konular

Geri