Şerit Ledler Hakkında Yardım...

Amaç nedir, piyasada bakır kablo mu kalmadı sayın seagate :)
Led üzerindeki iletkenin belirlibir taşıma kapasitesi var. Bunun aşılması yada gözardı edilmesiledlerin farklı tonlarda ışık vermesine sebep olur. Gönderme yapmak istedim ama bir tek sizin dikkatinizi çekti.;)

Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
Led üzerindeki iletkenin belirlibir taşıma kapasitesi var. Bunun aşılması yada gözardı edilmesiledlerin farklı tonlarda ışık vermesine sebep olur. Gönderme yapmak istedim ama bir tek sizin dikkatinizi çekti.;)

Zaten piyasada markadan markaya göre de değişen, bakır yollarının akım taşıma kapasitesi sınırlı oluyor, üzerine çıkmak istediğiniz vakit bakır yollarının kalınlığı ile beraber led kasası da genişlediğinden çok tercih edilmiyor. Bu yüzden seri led bağlantılarında metraj hesabı çok önemli.Aslında küçük güçlü motorlar ile devreye girip çıkan led değişik bir fikir olabilir :)

Soğutucu profiller neden üretildi o zaman herkes metre metre ölçsün kessin yapıştırsın.

Led ile ilgili kafasındaki tüm sorulara cevap alabilmesi için yönlendirdim sadece...
Reklam yapıyorsun, bence mahsuru yok fakat bu işi diğer insanlara bulaşmadan yaparsan yani amacından sapmamanı tavsiye ederim.
Ayrıca senden neden alalım (veya o firmadan)? Çinden aldığın üç kuruşluk malı burada 5 liraya satmaya ticaret mi diyorsun ?

Forum istatistikleri

Konular
128,210
Kullanıcılar
449,989
Son üye
veyselknkc

Yeni konular

Geri