ŞERİT LED SOKETİ

CiU

Üye
S.a arkadaşlar ben uzun zamandır şerit led montajı ve aydınlatması yapıyorum fakat hepde şerit lede kablo lehimlemek zorunda kalıyorum haliyle ben bu şerit ledlerin ucuna lehim yerlerine tırnaklı geçmeli yada öyle bişey varmı + ve - kutuuplara geçirebilceğim bişey yani lehimle falan uğraşmak istemiyorum artık.şu yönden cama kapıya pencereye takıyorum sonra kesmek zorunda kalıyorum ordan da söküp lehim yapmak tekrar işime gelmiyor o anda geçmeli bişe olsa hemen tak die uçlara geçirsem de yapsam öyle birşey varmıdır acaba teşekkürler şimdiden

Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
dx.com üzerinden buna ulaştım, ayrıca köşeler için de çeşitler var led strip adapter - Free Shipping - DX
sku_129508_1_small.jpg

Fiyata hiç bakmamıştım evet yüksek adet belirtilmediği için de teklidir. Bir önerim olacak zımba kullanabilirsiniz tabi bunların da paslanma derdi var üzerinden silikon ile geçerseniz size faydası olur diye düşünüyorum.

ben elektrikçiyim arkadaşlar bana gelişi 70 kuruş ben aldım bundan fakat bu sadece ek yapmaya yarıyor yani bunun öteki tarafı kablolu olması gerek veya kabloyu lehimsiz takabilmem gerek.ayriyeten pekde memnun edici bişey değil almayın önermiyorum boşuna paranız gider.sönük yanıyor led geçirmiyor enerjiyi tam olarak

Çin'de para değil ancak yüksek adetlerde almak gerekli, aşağıdakinin fiyatı 15$/1000 ad.... Karaköy Menevşe Han'da bi ara satılıyordu...
For-LED-Light-Strips-Connected-with-wire-NFLS8-FPW.jpg

valla arkadaşllar bu sistemi ben toptancımdan aldım kablosuz olarak gelir yukardaki resimdeki gibi en üst resimde olandan ben kendim lehim yaptım bi tarafına kablo ile öteki tarafa ledi takıorum yanıyor güzel oldu hazırladım 100 200 adet hemen şip şak takıorum hiç lehim ile uğraşmıorum :D nette kablolu fiyatına adam 2 tl yazmış 1 tanesine

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,190
Kullanıcılar
449,961
Son üye
omr70

Yeni konular

Geri