ŞERİT LED METRE ADETİ

mrealites

Üye
Merhabalar.Uygulamakta olduğum özel bir işin projesinde metrede 100 adet led olan şerit yazmaktadır.Katologlarda metrede 60 adet bulabildim.Acaba metrede 100 adet led olan şerit varmı?? yoksa 60 standartmı yardımcı olabilirseniz sevinnirim

Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Resmi bi standart yok ancak metrede 30 ve 60 led artık defakto standart olmuş durumda... 100 led metre daha çok LED hortumda kullanılıyor, 75 led/mt. 100 led/mt. 144 led/mt. gibi muhtemelen kastedilen LED hortum... Düzgün kaliteli 60 led/mt. LED şerit çok daha fazla ışık verecektir...

Uygulamakta olduğum özel bir işin projesinde metrede 100 adet led olan şerit yazmaktadır.

Mesajınızdan anladığım kadarıyla projeye göre iş yapıyorsunuz ve doğal olarak projeye uymak zorundasınız.
İşin tanımını biraz daha açarsanız dexxen arakdaşımızın da dediği gibi belki hortum led kullanmanız gerekecektir.Örn. dış aydınlatma gibi yada reklam tabelası dış çeperi vs gibi örnekler çoğaltılabilir fakat ledleri kullanacağınız ortam su güneş rüzgar vs gibi ortamlara telafuz kalacak mı önemli olan budur.ve buna göre seçim yapılmalıdır. tabii ki 60led/mt de epey aydınlatma sağlayacaktır fakat ortam ve şartları göz önünde bulundurmak lazım. bir de bu projeyi hazırlayan kişinin istek ve amaç oranına göre insiyatif de alınabilir

bence 60led/mt yeterli olacaktir. 100led/mt yok ama 120led/mt var bilginiz olsun.

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,212
Kullanıcılar
449,990
Son üye
alpersirakaya

Yeni konular

Geri