İstanbul içi tavsiye edebileceğiniz lazer kesim firmaları

certy

Üye
Selamlar.

Cnc için 15 mm 316TI paslanmaz çelik kestirebileceğim temiz ve uygun fiyat iş yapan lazer kesimci arıyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.

Ben mersinde yim burada 2 firma var bende kestiricektim benden autocad cizimi istediler autocadden anlamadığım için kaldım ortada bence bulmadan önce autocad cizimini yap yada çizdiğini autocade import edip götür. :(

Senin makinanın ölçüleri nedir hocam?

Çizimi herhangi bir katı model hazırlama programı üzerinden yaptıysanız uygun görünüme geçip *.dxf formatında kaydederseniz muhtemelen çiziminizi görebileceklerdir.

Saygılar....

Ben mersinde yim burada 2 firma var bende kestiricektim benden autocad cizimi istediler autocadden anlamadığım için kaldım ortada bence bulmadan önce autocad cizimini yap yada çizdiğini autocade import edip götür. :(
Yapmak istediğin köprünün ölçüleri belli olduysa bir kağıta birebir elle çizim yap bana gönder .Ben corelle dxf formatında çizeyim ve kestir veya ben burada kestirip yollayayım.

Selamlar.

Cnc için 15 mm 316TI paslanmaz çelik kestirebileceğim temiz ve uygun fiyat iş yapan lazer kesimci arıyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.
İstanbuldan laser kesim fiyatı alabilirim veya bildiğim bir yerin linkini verebilirim.

mersindeki firmaların isimleri ne mersinin neresindeler fiyatlar ne düzeyde 50*100 bir cnc için şase ve köprü kestirmek istesem kaça malolur yaklaşık.

mersindeki firmaların isimleri ne mersinin neresindeler fiyatlar ne düzeyde 50*100 bir cnc için şase ve köprü kestirmek istesem kaça malolur yaklaşık.

Hocam mersinde isen musait bir zamanda yanıma ugrasan beraber gideriz sanayide ulusoy lar var onlarda var sahibi Mehmet ulusoy biraz sıcak kanlı bir insan ama elinden gelmiyince birsey yapamıyor ben kestirecektim autocad çizim istedi forumdan bir arkadas benim cizimi autocadden çizip bana gönderecek bende kestirecem. Fiyat olarakta ufak parçalar olduğu için 100 lirayı geçmez malzeme dahil, bana özelde tel atarsan yarın musait bir zamanda ararım sizi hocam.

Selamlar.

15mm paslanmazi nerde kullanacaksiniz... paslanmaz pahali bir materyal...eger yapacaginiz sey medikla gida veya ozel bir is kullanilmayacaksa gerek yok..
Parcani bi kagida ciz yolla ben cizim sana....

Forum istatistikleri

Konular
128,188
Kullanıcılar
449,956
Son üye
CharmanDear

Yeni konular

Geri