İndirme işlemi yarıda kalınca

Arkadaşlar selamun aleyküm şu soruna nasıl çözüm bulacağım ben ya...
sorunum şu örneğin rapid share den bir dosya indiriyorum tam o arada internet gidiyor yada herhangi bir sebeple indirdiğim dosya kapanıyor o anda indirdiğim adresi yeniden girsem belki kaldığı yerden devam ediyo ama adres kayboldumu al başına bela o kadar indirdiğine mi yanarsın yoksa tam aramış bulmuşsun indiremeden kaybettiğine mi yanarsın...
Arkadaşlar bu tür problemleri nasıl çözebiliriz mesela adamlar program yapmış diyorlar ki youtube den dosya indirme programı mesela ben o programları hiç kullanma ihtiyacı duymadım çünki bilgisayarda o film yada müziği izlediyseniz C:\Documents and Settings\ELEKTRONİK\Local Settings\Temporary Internet Files yolunu takip ederek izlediğiniz dosyayı orada bulabiliyorsunuz tabii ki gizli klasörleri göster demeden buraya ulaşılamıyor ama göster dedik mi ne izlemiş ne dinlemişsek sitelerden hepsi burada var genellikle filmler get_video[1].3E64B0F486BE10A0B4FCB66B7CF07E6183254331&sver=2&expire=1226225308&key=yt4&ipbits=2 gibi isimler alıyorlar
ama asıl iş şu biz bu raapidden indirirken yarım kalan dosyalarımızı nerden bulup tekrar devam ettireceğiz rapid yada farklı upload download siteleri için geçerli bir sorudur nasıl nasıl nasıl .... ??? ??? ??? ???

Rapid share kullanıcısı aldıysan yarım kalmaz flash get gibi bir yazılım ile devam ettirebilirsin

Aksi takdirde sen ya wireless bağlantı kullanıyorsun ya da bağlantın kötü bunu düzeltmen gerekiyor

selamlar iyi günler

wireless bağlantı kullanmıyorum ağda da bir problemim yok ama windowsun indirme yapmak için açtığı menü var butonlarında aç kaydet ve iptal yazıyor yani farklı bir program değil windows xp nin kendi programı ben inerken yanlışlıkla iptal dedim yada bi anda net gitti gibi durumlar için sormuştum...

en kolay yöntemi sık kullanılanlar yarıdan devam etmiyor yüklemeye ama yinedeardağın link i kaydete bilirsin

Forum istatistikleri

Konular
128,198
Kullanıcılar
449,980
Son üye
shield325

Yeni konular

Geri