önerilerinizi bekliyorum kamera kayıt cihazları için

neoncu

Üye
merhaba arkadaşlar bu cihazları almamı önerirmisiniz bu fiyata iki adet konu açtım bu sitede fakat uygun fiyata sorduğum cihazda iyi yorumlar yapılmadığı için bu cihazları almamı önerirmisiniz iki cihazın toplam kanal sayısı benim ihtiyacım olan 8 kamera sayısını tamamlıyor

BULLWARK 1 TB HDD DVR
1 ADET DVR
3 KAMERA

lütfen sizden ricam bayramdan önce kafaya koydum artık almayı bu cihazlar alınırmı

fiyat olarak 450 tl son dedi almaya değermi?

almaya deymez zaten yenisi o fiyata
ve 3 g desteklemeli türkçe 100 fbs kumandalı mause ve ethernetli1 tb hardisk takabilirsiniz
ayrıca o cihaz 4 kanal pahalı 2 .el çok fazla

abi bu cihaz ilanında iki adet dvr kayıt edici cihaz var birde 1 terabayt harddisk var ben ondan sormuştum iki adet 4 kanal kayıt yapan cihaz var eğer alınır dersen bu fiyata alayımmı yksa çokmu dersin ikinci el olarak.

merhaba arkadaşlar ben forumda paylaşım ile bilgimin çok az seviyede olması sebebi ile öneri ile bilgi paylaşımında bulunulacağını sanmıştım fakat bakan var konuya ama kimse cevap yazmıyor ben sonucu söyleyim en güzel sistem bilgisayara bir adet avermedia studio 203 tv kartı takıp realtime kayıt yapmak bir adette quad veya multiplexxer ile işi bitirmek .nedenine geleyim pc tabanlı bir kayıt olduğu için kodekler ve sıkıştırma yazlımları ile bu tv kartına yamalar ekledim ve şuan elimdeki quad ile dvr kayıt yapıcı cihazlar ile yapamayacağını düşündüğüm kayıt kalitesini pc destekli olarak yakaldım uzaktan erişimide teamwiewer adlı uzak erişim kontrol yazlımı var ve bu yazlım ile istediği kadar kullanıcı ve şifre ile giriş yapılabiliyor ben ne kadar bu sitede bilgi ile bir şeyler elde edebileceğimi düşündüysem kimse tam olarak sonuca getirmedi ve daha maaliyetli sonuçları karşıma çıkardı şuan kurduğum sistemde windows tabanlı olduğu için her türlü yazlıma açık olacağıdan kayıt yapma cihazlarının kendi kanaatimce yersiz olduğunu düşünüyorum ne bir takılma ne bir sorun istediğim an istediğim heryerden bağlanabiliyorum sınırsız kullanıcı bağlantsısı ile yinede bir çok artılarıyla aklıma gelmiyorartıkçok kafayı yordum çünkü konuyu okuyan ve ve öneride bulunan arkadaşlara teşekkür ederim.

Forum istatistikleri

Konular
128,179
Kullanıcılar
449,940
Son üye
yavuzturan

Yeni konular

Geri