Üyelerimizin Hobileri Neler?

her fırsatta başka bir su kenarına gidip mangal yakmak başkası yok :)

model uçak vazgeçilmez hobimdi ancak şu sıralar baya bi soğudum kendisinden.. büyüüüükce bi arazide gözün en son görebileceği yere kadar gönderip uçağı altındaki kamerayla çekim yapmak ve o anki tat anlatılamaz.. ancak o büyük arazi adam gibi bi yerde olmalı.. tinercisi şarapçısı hepsi oralarda toplanıyorlar :)

fotoğraf çekmeye bayılıyorum
aynı zamanda bilgisayar oyunlarına karşı zaafım var

araba ile uzun yola gitmek hafif türk sanat muziği eşliğinde onunda dışında bilgisayarda online olarak counter strike oynamaya bayılıyorum :D

İnternette www.msn.com'da kelime avı oyunuyla dikkat geliştirmek,hafta sonları gazetelerin tüm bulmacalarını çözmek,arabanın haftalık periyodik Bakım ve kontrolünü yapmak,pc parçalarının periyodik bakım ve ikmali,pc tadilatı,teknolojik haber ve vahşi doğa belgesellerinin hafta sonunda izlenmesi,ufak,tefek hobi olarak elektronik lehim işleri, tadilatı ve tamiri,internetten ingilizce dış kaynaklı teknik dökümanların tercümesi,yeni teknolojileri anında öğrenme azmi ve isteği,yeni keşfettiğim www.kontrolkalemi.com forumunda yazı yazıp tartışmalara katılmak,akıllı ev ve ev otomasyonunu kendi evime uygulayabilmeyi düşünüp değişik, uygulanabilir projelerin hayalini kurmak ,evdeki elektriğin hiç olmazsa aydınlatma kısmını,güneş panelli-akülü-invertörlü bir sistemini kendimin yapacağı bir şekilde tasarlayıp düşünmek,sürekli gerçeğe dönüştürmenin hayalini kurmak,uluslararası politika ile ilgili olan tüm tartışmaları tv'den izlemek ve yorumlamak,yemek pişirmek,araba ile dolaşıp alışveriş etmek,marketlerin en çok yeni çıkan ve geliştirilen ev elektoniği cihazları kısmını hayranlıkla izleyerek, tüm teknik özelliklerinin etiketlerini okuyup anlamaya çalışmak,sürekli internetten ve yeni açılan büyük marketlerden takibini yapmak,arkadaşlarımın model uçaklarını pistte izlemeye gitmek,mp3 müzik dosyaları indirip wav ve özel mp3 cd'leri koleksiyonu oluşturup oto cd çalarımda dinlemek sayabildiğim ve aklıma gelenleridir.

Son düzenleme:
Fırsat Buldukça Balık Avı vazgeçilmezdir benim için.

Forum istatistikleri

Konular
128,289
Kullanıcılar
450,118
Son üye
TheTwize

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri