Üyelerimizin Hobileri Neler?

Aksi

Site Yetkilisi
Yönetici
Site Yetkilisi
Merhaba arkadaşlar yoğun iş temposu arasında hobi olarak yaptığınız aktiviteler nelerdir? Bu aktivitelere ne kadar zaman ve ne kadar para ayırabiliyorsunuz?

Gezmek, oyun oynamak, filim izlemek, hayvan beslemek vb. aktiviteleri yazabilirsiniz.

İlk ben başlayayım; ben RC oyuncakları seviyorum. 2 tane 1/16 ölçekli RC arabam bir tane de RC helikopterim var. Arabaların birisini kampanyadan 20 TL ye aldım diğeri hediye geldi. Helikopter için de 200 TL civarında bir harcamam oldu. Yeğenlerimle oynamak için hafta da bir kaç gün on beşer dakika ayırabiliyorum.

Son düzenleme:
Bowling Go kart ve Sinemayı tek geçerim

en güzeli bilardo hem insan sitres atıyor hemde dinleniyor

Modifiye & Drift.
Araçlar üzerinde oynama yapmayı severim.
Şuan birtane BMW 520i topluyorum.

motorsikletle hafta sonu gezileri
Doğa yürüyüşleri

Arkadaşlarımla sohbet etmek ve model uçaklarla ilgilenmek.

Grafikerlik, webmaster uyg, jenerik domain alım-satım...

motor inşalalh ilerde modifiyemi yapacam tabi para toplayabilirsem :(

3 tane muhabbet kuşum var, 1 adet balığım var.Onlarla ilgileniyorum. Ayrıca balığa gidiyoruz, halı saha maçları yapıyoruz.

Amerikan klasiği motorsiklet,araba ve tırları çok seviyorum. Şuan modelleri var, ileride gerçeklerinin olması için çalışıyorum.
Haftasonları ralli,off-road,pist yarışları izlemeye giderim. Gitar çalmaktan hoşlanırım. (Keman çalmaya çalışıyorum.) Arada bisikletlerle kampa gidiyoruz. Bu sırada dalmayı ve doğa yürüyüşü yapmayı seviyorum. Resim yapmaya biraz yeteneğim vardır. Şuan gemi modelleri ve maketleriyle ilgileniyorum. Karting ve bowlinge de arada arkadaşlarla giderim.

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,179
Kullanıcılar
449,944
Son üye
önder sem

Yeni konular

Geri