Kontrol Kalemi

ENTESCUP 2014 Şampiyonu Belli Oldu

ENTESCUP 2014 Şampiyonu Belli Oldu
  Bu yıl dokuzuncusu düzenlenen ENTESCUP turnuvası İstanbul ve Kayseri bölgelerinin katılımı ile 8 bölgede gerçekleştirildi.
  4 Nisan 2014 tarihinde elektrik sektöründeki 172 firmanın çalışanlarından oluşan 108 takımla turnuva başladı.
  Bu bölgelerin şampiyonu olan takımların katılımı ile ENTESCUP Büyük Türkiye finalinin dördüncüsü 23-24 Mayıs tarihlerinde Didim’de düzenlenen bir organizasyonla gerçekleşti.
  Büyük Türkiye Finali’nde Ankara’dan Elizan Elektrik, Antalya’dan Akel Elektrik, Bursa’dan Aybey Elektrik, Gaziantep’ten Uyum Elektrik, İstanbul’dan Gül Pano, İzmir’den Erkem Elektrik, Kayseri’den KOSBM ve Konya’dan Konen Elektrik takımları mücadele etti. 280 kişinin katıldığı büyük finalde Ankara temsilcisi Elizan Elektrik birincilik kupasını kaldıran takım oldu. İkincilik kupası Bursa’dan Aybey Elektrik’in, Üçüncülük İzmir’den Erkem Elektrik’in oldu.
  Kupa kazanan takımlar haricinde en centilmen takım, gol kralı ve en iyi kaleciye de plaketleri takdim edildi. Elektrik elektronik sektöründeki bu en büyük halı saha futbol turnuvasında kazanan takımlara kupalarını, plaketlerini ve madalyalarını ENTES yöneticilerinden teslim aldılar.
  Turnuva boyunca bizleri yalnız bırakmayan bayilerimize, iş ortaklarımıza ve ENTESCUP 2014’e katılan tüm takımlara teşekkür ederiz.
  Saygılarımızla
  Entes Elektronik A.Ş
  ZİYARETÇİ YORUMLARI

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  BİR YORUM YAZ