Kontrol Kalemi

Avrasya Aydınlatma ve Elektrik Fuarı Antalya’da Kapılarını Açıyor

Avrasya Aydınlatma ve Elektrik Fuarı Antalya’da Kapılarını Açıyor

  Avrasya Aydınlatma, Elektrik ve Bina Otomasyon Teknolojileri Fuarı, 16-18 Mart 2016 tarihlerinde yüzlerce katılımcısını ve Orta Doğu, Körfez Ülkeleri ve Türki Cumhuriyetlerden on binlerce ziyaretçisini Antalya Fuar Merkezi’nde ağırlayacak.

   

  Fiberli’nin ana sponsorluğunda ve TUYAD-Uydu Elektronik İletişim İş İnsanları Derneği’nin ve Türkiye Elektrik Elektronik Teknisyenleri Esnaf ve Sanatkârlar Federasyonu’nun desteğiyle gerçekleşecek olan fuar ilk kez düzenlenecek olup, yüksek bir ziyaretçi sayısına ulaşmayı hedefliyor. Antalya’nın konumu ve yeni ticaret kapısı olması özelliğinden yararlanarak uluslararası gelişmiş ağı ile uluslararası bir fuar markası olmayı hedefleyen organizatör Pyramids Grup; sadece Türkiye’den değil dünyanın her yerinden aydınlatma ve elektrik profesyonellerini ağırlayacak.

   

  Fuarda; Aydınlatma & Led Ürün Grupları, Elektrik & Elektronik Ürün Grupları ve Güvenlik &  Bina Otomasyon Ürün Gruplarının son teknolojilerinin sergileneceği fuara geri sayım başladı. Eurasia Light Fuarı sektör profesyonellerinin yeni adresi olacak.
  www.eurasialight.com
  www.pyramidsfair.com

  ZİYARETÇİ YORUMLARI

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  BİR YORUM YAZ